Skocz do zawartości

Książka "Wędkarstwo gruntowe"


Bryan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czytaliście może tą książkę? Autorstwa Tadeusza Zalewskiego i Jacka Kolendowicza chyba. Według mnie jest naprawdę dobra. Opisane wszystko dokładnie, dużo ciekawych zdjęć i cała masa informacji- od danych na temat sprzętu po opisy zestawów... Może i nie ma w niej wszystkiego, ale i tak jest bardzo ciekawa...Jak ktoś jeszcze jej nie czytał to gorąco polecam bo naprawdę warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Autorów nie pomyliłeś. Mam tą książkę i zgadzam się z tobą, jest świetna. Wiele się z niej nauczyłem. Panowie, którzy ją napisali, odwalili kawał dobrej roboty dla wędkarzy. Mi bardzo podobały się opisane sposoby łowienia oraz montowanie zestawów. Wszystko ładnie pokazane i wytłumaczone, że nie sposób tego nie zrozumieć. Fajne są te dodatki/tipsy:P Takie teksty na szarych polach, ciekawe akcje tam są opowiadane, które sporo mówią o nie codziennych sytuacjach i sposobach łowienia. Ogólnie jak dla mnie książka naprawdę świetna i ciesze się, że ją kupiłem. A czytaliście drugą część? Tam to się dopiero dzieje;) Miodzio opisane są sposoby nęcenia, dużo ciekawych porad dotyczących zarówno zanęt jak i przynęt... Warto mieć obie części:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...