Skocz do zawartości

Zanęta na lina


Młody Napaleniec
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

uniwersalnej kupnej

O takiej zapomnij :rolleyes:

Ziarna mogą być, ale na ten czas i gdy będziesz łowić z marszu to wystarczy garść ciętych gnojaków + rosówka na haku. Dobrze jest też tuż przed zarzuceniem zestawu zamieszać dnem, by osady denne się uniosły co skutecznie wabi liny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i nie mam skąd wziąść gnojaków

Trawnika przed domem/blokiem nie masz?? ;) . Ewentualnie poszukaj krowich placków na łące, tam zawsze znajdziesz gnojaczki. A najprościej zajść do sklepu wędkarskiego ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W wędkarskich są czerwone i dendrobena, żadne z nich to gnojaczek nie jest :P

Wind napisał o krowich plackach i to racja, tam są zawsze. Ja od siebie dodam, że najlepiej jechać na stadninę koni czy farmę krów. Tam gdzieś zawsze jest wielka kupa...Dosłownie wielka kupa gnoju. trzeba zagadać z właścicielem farmy, wyjaśnić co i jak i odpalić mu coś. Wejść na kupę z widłami i wiadrem. Pół godziny i masz kilka litrów/ kilka tysięcy robaków. Wrzucasz do wiadra trochę ich domostwa(czyli kupy) I zabierasz do siebie. W domu zbijasz skrzynkę z płyty wiórowej czy sklejki, wrzucasz kupę z wiaderka, dodajesz gleby i trawy skoszonej. Papieru i kawałków ziemniaka, jabłek...I one sobie żyją. Tylko polewasz to wodą co kilka dni i trzymasz w cieniu....Tak trzeba sobie radzić jak się nie ma wsi nie daleko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wind, jesteś pewien że z trawnika to będą gnojaczki

Ano fakt, ale są czerwone ;) .

W sklepach to chyba tylko dendrobeny, a one juz nie są takie skuteczne.

Jak się nie ma co się lubi .... po pokrojeniu mają swój, dość intensywny zapach.

Dzieki ale ja nie mam czasu na takie rzeczy ja na ryby jade juz w piątek

W ostateczności poszukaj jakiejś kupy ;) zeszłorocznych liści, na pewno gdzieś takową znajdziesz i na dole będą piękne, czerwone robaczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...