Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, JKarp napisał:

a ze Zbyszkiem

A będzie ze dwadzieścia, których nie żałuję. :) 

W dniu 8.11.2018 o 11:30, Kamil Kawalec napisał:

Witam. Planuje zakup karpiówki z prawdziwego zdarzenia czyli wędki dwu składowej (do tej pory łowiłem na teleskopy) ale z niższej półki cenowej.

4 godziny temu, Kamil Kawalec napisał:

nawet nie chce mi się odpisywać sami znawcy a modeli padło tyle że normalnie nie wiem w czym wybierać

Z tego co napisałeś wiedzą o wiele więcej od Ciebie zarówno teoretycznie jak i praktycznie. Nie ma co się unosić i przyjąć słowo pisane, skoro sam zadałeś pytanie. To, czy odpowiedzi są po Twojej myśli, czy też nie, to już wyłącznie Twoja sprawa. Na pewno nie są one przyczynkiem do zarzucania komuś kłamstwa, bo jak to ostatnio modnie w memach - to co dla Ciebie jest sufitem dla innych jest podłogą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Kamil Kawalec napisał:

nawet nie chce mi się odpisywać sami znawcy a modeli padło tyle że normalnie nie wiem w czym wybierać..... już sobie poradziłem sam a z tymi umiejętnościami to mógłbyś się zdziwić wiem że może i siedzisz w tym latami ale nie wrzucaj wszystkich do jednego wora

Ehhh...Ja już widziałem znawców rzucających za horyzont...wg ich wiedzy oczywiście. Rzuty na odkrytym terenie gdzie da się zmierzyć odległość weryfikowały ich zapędy. Rzucanie to nie tylko kij. To też kołowrotek i odpowiednia żyłka. Ale na nic wszystko jak techniki nie ma. Takie pytanie - rzucałeś karpiówką czy tylko na razie swoimi teleskopami? 

Nie wrzucam do jednego worka a stram się życzliwie podpowiedzieć. Podałem firmę - napisałeś, że to lipne kije. Zapytałem - zero odpowiedzi. Delphin Etna to naprawdę dobre kijE.

JKarp

Edytowane przez JKarp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi