Skocz do zawartości

Wędka spinigowa dla początkującego do 300zl


Rekomendowane odpowiedzi

Witam potrzebie porady co do kupna wędki 2.40-2.70, 5-25g medium fast pod kołowrotek dragon Flash fd630i. Dodam że do łowienia na wodach spokojnych i z brzegu zazwyczaj ale może się zdążyć okazja że z lodzi też się połowi cena wędki tak do max 250 zł 

Edytowane przez Jakubek1994
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.11.2018 o 15:52, Janusz Bieszczadzki napisał:

tylko czy z brzegu czy z łodzi bo to różnica.na łódkę....powiedzmy.215cm. z brzegu 240/270 cm ..kołowrotek Ryoby Zauber wielkosć 4000....kij powiedzmy od 7 do 28 g,może coś z Savage Gear........

Wszystko tylko nie Ryobi ;)

Ja polecam Daiwa Crossfire :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz kij i kołowrotek za 300zł w sumie? Zauber jest dobry, mam już kilka sezonów ale sam młynek blisko 300zł. Jeśli za cały zestaw ma być 300zł To polecam kołowrotek Robinson Aztec i do tego Robinson Firebird Pike 2.70m 10-30g. Powinieneś wyrobić się w 300zł. Link poglądowy do wedki, sklepu nie znam:

Edytowane przez wind
edycja linku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakubie, z Twojego postu wywnioskowałem, że kołowrotek już masz (dragon Flash fd630i) i będzie on w zupełności wystarczający. Wędzisko na początek proponuję w granicach od 3-18g do 5-25g i długości 240cm. Ja łowię z brzegu wędziskami długości 198-213cm i jeśli wędzisko ma odpowiednią dynamikę, to różnica 30cm, w odległości rzutów nie będzie znacząca, więc nie musi to być koniecznie 270-ka, tym bardziej, że jak napisałeś, czasem może zdarzyć się łowienie z łodzi. Z w/w parametrów mogę polecić:

Konger Wędka World Champion Impulse

Okuma Wędka Black Rock 245 (5-25)

Konger Wędka Troker Spin ML (5-20)

Linki wyłącznie poglądowe.

 

Edytowane przez hege
edycja linków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...