Skocz do zawartości

Jaką wędkę na spławik/gruntówkę?


Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma sensu wyważać otwartych drzwi, bo wszystko już było. Modzo90, wpisz w Google: "montaż zestawu feeder". Znajdziesz strony z artykułami jak wykonać zestaw, ale także propozycje filmików na YT. Później wpisz: "łowienie feederem", to otrzymasz strony z opisami samej techniki łowienia, oraz filmiki z praktyki łowienia feederem. (Przy okazji rzuć okiem na podpórki). Oczywiście jeżeli nie chcesz nic czytać tylko oglądać , to powyższe hasła wpisz bezpośrednio w okienko wyszukiwania na YT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ozet Myślałem, że jak już jest pomoc to uda się tutaj uzyskać pomoc od a do z i wtedy można by zrobić z tego temat dla wszystkich początkujących gdzie każdy otrzyma odpowiedź na tego typu pytania, a myślę, że każdy początkujący tych odpowiedzi szuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Modzo90 napisał:

Czy jest szansa, aby otrzymać od was zdjęcie jak to jest zamontowane w finalnej wersji?

Nie do końca rozumiem ten sposób nigdy nie używałem krętlików.

Dostałeś.

Krętlik montuje się pomiędzy żyłką główną a przyponem. Wyjaśnione w tekście. Nie czytałeś?

Godzinę temu, Modzo90 napisał:

Co myślicie o ty stojaku pod bata i pod feedera albo pod jedną z tych metod? Nada się?

Na stojącą wodę przydatny, na rzekę...można pokombinować, choć zwykła, mocna podpórka będzie wygodniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to przepraszam, chciałem tylko sprawić żebyś był w 7 niebie.

W dniu 3.01.2019 o 21:38, Modzo90 napisał:

to w takim razie jakbyście pomogli odnaleźć jakiś filmik lub coś takiego jak szybko zrobić to na feederze to już bym był w 7 niebie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

A macie jakiś sprawdzony  stojak do wędki gruntowej? Mój budżet to około 200 zł, myślicie że uda mi się znaleźć jakieś fajne stanowisko w tej cenie? 

Pozdrawiam

Edytowane przez hege
Wykasowanie spamu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...