Jump to content
Modzo90

Jaką wędkę na spławik/gruntówkę?

Recommended Posts

Nie ma sensu wyważać otwartych drzwi, bo wszystko już było. Modzo90, wpisz w Google: "montaż zestawu feeder". Znajdziesz strony z artykułami jak wykonać zestaw, ale także propozycje filmików na YT. Później wpisz: "łowienie feederem", to otrzymasz strony z opisami samej techniki łowienia, oraz filmiki z praktyki łowienia feederem. (Przy okazji rzuć okiem na podpórki). Oczywiście jeżeli nie chcesz nic czytać tylko oglądać , to powyższe hasła wpisz bezpośrednio w okienko wyszukiwania na YT.

@Ozet Myślałem, że jak już jest pomoc to uda się tutaj uzyskać pomoc od a do z i wtedy można by zrobić z tego temat dla wszystkich początkujących gdzie każdy otrzyma odpowiedź na tego typu pytania, a myślę, że każdy początkujący tych odpowiedzi szuka.

Godzinę temu, Modzo90 napisał:

Czy jest szansa, aby otrzymać od was zdjęcie jak to jest zamontowane w finalnej wersji?

Nie do końca rozumiem ten sposób nigdy nie używałem krętlików.

Dostałeś.

Krętlik montuje się pomiędzy żyłką główną a przyponem. Wyjaśnione w tekście. Nie czytałeś?

Godzinę temu, Modzo90 napisał:

Co myślicie o ty stojaku pod bata i pod feedera albo pod jedną z tych metod? Nada się?

Na stojącą wodę przydatny, na rzekę...można pokombinować, choć zwykła, mocna podpórka będzie wygodniejsza.

A to przepraszam, chciałem tylko sprawić żebyś był w 7 niebie.

W dniu 3.01.2019 o 21:38, Modzo90 napisał:

to w takim razie jakbyście pomogli odnaleźć jakiś filmik lub coś takiego jak szybko zrobić to na feederze to już bym był w 7 niebie.

A macie jakiś sprawdzony  stojak do wędki gruntowej? Mój budżet to około 200 zł, myślicie że uda mi się znaleźć jakieś fajne stanowisko w tej cenie? 

Pozdrawiam

Edited by hege
Wykasowanie spamu