Skocz do zawartości

Spiningowe 2019


wind
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • hege podpiął ten temat
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Dzisiaj wybrałem się nad pobliski kanał bo podobno ani lodu ani kry nie ma.

Przyjechałem na chwilę kolo południa w przerwie w pracy. Kanałek dość mocno oblegany, niestety każdy narzekał na brak brań albo samą drobnicę. Przeszedłem się ok 500-700m spinningując i złowiłem takiego zimowego potworka. Wpięcie w okolicy dolnej wargi więc uznaję za zaliczone jako branie. Samo branie dość nietypowe bo po zarzucie małej obrotóweczki i opadnięciu na dno już po pierwszym obrocie korbką było delikatne przytrzymanie, szybka zacinka i fajna walka na żyłce 0,16. Może na zdjęciu nie widać ale na szybko mierzona pokazała 46cm. Rytuał odprawiony i rybka pływa dalej.

WP_20190206_004.jpg

WP_20190206_003.jpg

Edytowane przez jungu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Dzisiaj byłem na małym rozpoznaniu Warty w m. Radyczyny na odcinku  Uniejów - Koło.

Widoki fajne , troszkę po spinningowałem, ale nie napotkałem jakiejkolwiek ryby, czy to drobnicy czy czegoś większego.

Obłowiłem głęboką rynnę widoczną na zdjęciu, jak i jej późniejsze wypłycenie i spowolnienie nurtu za zakrętem. 

Później porzucałem trochę na prostym odcinku w dołkach i drzewach przy brzegu, ale co zrobić jak bezrybie <_<

w1.jpg

w2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • hege odpiął i zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...