Skocz do zawartości

Prośba o wycenę


Narcyz Przybylski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Proszę kolegów znawców w temacie o wycenę sprzętu który posiadam a którego od lat już nie używam. Będę chciał to sprzedać ale nie mam pojęcia jaką aktualnie posiadają wartość.

 wędka mikado blue moon 600 z kołowrotkiem mikado treasured possession xm 4000

wędka jaxon maestro green z wędką jaxon gallaper 703

Z góry serdecznie dziękuję

20190126_132835.jpg

20190126_132946.jpg

20190126_132932.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby to była licytacja za całość mógłbym dać dwa piwa ;) Nie spodziewaj się że ktoś zaoferuje o wiele więcej

 

Edyta;

O mało co a zapomniałbym wspomnieć że pewnie już więcej się nie odezwiesz. 

 

Edytowane przez zwykły michał
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zwykły michał napisał:

za całość mógłbym dać dwa piwa

I właśnie przez takie wyceny sprzęt ma takie ceny rynkowe a nie inne. Ja ograniczyłbym się do jednej małej mineralnej. ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minutes ago, Docio said:

I właśnie przez takie wyceny sprzęt ma takie ceny rynkowe a nie inne. Ja ograniczyłbym się do jednej małej mineralnej. ;) 

Rzeczywiście psuje rynek używanego sprzętu. To chyba przez ten kurz ze zdjęć dopadła mnie "pomrocznosc jasna".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno (ok 2 mies. temu) zrobiłem wystawkę ze sprzętu spinningowego. Węglowe spinningi, których nie używałem od kilku lat, wystawiłem za bramę. Poskładałem kije, żeby każdy widział, że są w pełni sprawne i tak zostawiłem. Obok kijków postawiłem jeszcze starą wagę sklepową, ale wciąż sprawną. Branie miałem po około 7-8 minutach. Do furtki zadzwonił facet 35-40 lat:

- Proszę Pana, czy te kije wystawione są do wzięcia?

- Tak, jeśli ma Pan ochotę, to proszę sobie wybrać. 

- A co będę wybierał, zabiorę wszystkie, a po wagę zaraz wrócę.

I faktycznie zabrał wędki, ciężko było mu tylko odjechać ode mnie, bo na rowerze przejeżdżał. Żałuję trochę, bo nie widziałem już jak wagę zabierał, a ciekawe, jak mu z nią poszło, bo ciężka była jak jasna cholera.

Uważam, że zrobiłem dużo lepszy interes, niż mógłbym sprzedać za flaszkę lub kilka piwek. Przynajmniej za oliwiarę mnie "klient" nie wziął. ;) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale nie zniechęcaj sie, jak znajdziesz nie popękany bambus, ładnego starego centerpina czy coś ze stajni DDR/ĆS/ZSRR że o Polskich antykach nie wspomnę -chętni sie znajdą szybko :)

 

 

W dniu 26.01.2019 o 20:07, Docio napisał:

I właśnie przez takie wyceny sprzęt ma takie ceny rynkowe a nie inne. Ja ograniczyłbym się do jednej małej mineralnej. ;) 

Dobra silnie lecznicza minerałka więcej stoi niz lumpenbrowar :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co najmniej 1/3 moich "zalegaczy" przekazałem do "Szkółki wędkarskiej" prowadzonej przez znajomego. Teraz też pewnie czeka to ze dwa wędziska i trzy kołowrotki, bo tylko zajmują miejsce... ;)

Edytowane przez Alexspin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...