Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie

dostałam takie żyłki, (od znajomego , znajomego...) nie znam się na tym a chciała bym zrobić prezent Bratu na urodziny, 

nie wiem czy to nie jakiś Bubel i czy nadają się dla zapalonych wędkarzy :) ( a brata nie zapytam )

bardzo proszę o pomoc, z góry dziękuję :)

IMG_20190204_162006.jpg

IMG_20190204_161959.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tej żyłki ACTIV nie znam, ale KEVLON to nie najlepszy produkt, plasowałbym go w niższej kategorii niż żyłki MIKADO lub DRAGONA.

Żyłka ma to do siebie, że jeśli jest nowa, nie zleżała, to można jej użyć choćby na próbę. Nie napisałaś jaką metodą brat łowi, bo jeśli spinninguje, to bardzo ważne jest żeby żyłka miała jak najmniejszą "pamięć kształtu", bo jeśli będzie schodzić z kołowrotka spiralnymi zwojami, to splątania są gehenną. Na innych metodach się nie znam.

Jeśli żyłki są nowe, to śmiało daj bratu, nawet jeśli zawiodą, to będzie mógł je użyć jako "podkład":)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niepokoją mnie napisy "Made in Germany", gdyż Balsax jako jedna z pierwszych firm uzyskała prawo do markowania swoich wyrobów jako "Made in Europe", czyli od 1994 roku dla wyrobów najwyższej jakości. Niestety naklejki sugerują, że nie jest to nowy wyrób a dodatkowo, jeśli znajomy kupił je jako nowość na rynku, to mają około 10 lat.

A w ogóle napisz jakimi metodami łowi brat i, o ile wiesz, jak duże ryby, to podrzucimy kilka odpowiednich marek oraz rozmiarów, a całość nie powinna przekroczyć 60 pln.

Edytowane przez Docio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 godzin temu, Docio napisał:

(…) to mają około 10 lat.(…)

Też mi tak to wygląda, więc mogą być zleżałe i nie nadawać się do niczego (ewentualnie na podkład).:wacko:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi