Skocz do zawartości

Parasol wędkarski czy namiot ? Jaki wybrać?


van_zant
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

Jak zapewne wiecie - na rybach w nocy różnie bywa (za dnia też zresztą), więc chciałbym kupić jakieś zadaszenie dla siebie oraz sprzętu, co by w jakimś stopniu osłoniło od słońca, wiatru oraz deszczu.

Łowię przeważnie przy dobrej pogodzie, lecz i nocka może się czasem przytrafić.

W co Waszym zdaniem najlepiej w takiej sytuacji się zaopatrzyć?

Proszę o podzielenie się doświadczeniami o eksplatowanych przez Was parasolach, namiotach, czy też innych...

Czy lepszy parasol z osłoną czy bez?

Na co zwrócić uwagę przy zakupie?

W jakie dodatkowe rzeczy trzeba się zaopatrzyć aby parasol był stabilny na wietrze?

Ograniczeń cenowych nie podaję, ponieważ może to zawęzić wypowiedzi.

Podpowiem, że skłaniam się jednak do zakupu parasola.

Proszę o nie podawanie linków do serwisów aukcyjnych.

Dziękuję z góry za cenne wskazówki, Marek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość woldi

Jesli jeździsz na ,,szybkie,, nocne wyjazdy to tylko parasol, a czy z boczkami? Ja też robię tylko szybkie i krótkie wypady i szczerze mówiąc to, że mam z boczkami jeszcze nigdy ich nie zakładałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już 2 lata używam parasola Holenderskiej firmy X2, parasol jest wyposażony w podłogę 2 sztyce i małe napinane na śledzie boczki, jest dość spory spokojnie wchodzą pod niego 3 krzesełka lub łóżko karpiowe a przy tym szybko się go rozstawia i zwija dosłownie 5 minut. Na nockę nad wodą idealna rzecz którą polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parasol czy namiot ... namiot nie wszędzie postawisz bez ryzyka mandatu. Niedawno o tym dyskutowaliśmy ;) . Sam używam parasola, jedynie gdy pada, i trochę żałuję, że nie mam do niego ścian. Gdy wieje w czasie deszczy to sam parasol słabo się sprawdza, nie osłania tak do końca od deszczu. Więc moja rada: parasol ze ścianami. Ponadto kolega używa czegoś takiego na lód i jest zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...