Skocz do zawartości

Którą wędkę polecacie na spławik. Będę łowił na stawach i jeziorach?


Rekomendowane odpowiedzi

33 minuty temu, Amator12 napisał:

Mieliście mi doradzić A nie krytykować zaczynam wędkarstwo 

Nie krytykujemy tylko odnosimy się do informacji jakie podajesz. Trudno doradzić cokolwiek jeśli na proste pytanie nie potrafisz z sensem odpowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, wędkarstwo z pasją napisał:

mogę polecić Kij Robinson Stinger Match 4,2m 10-25g

Kuba, czy rzeczywiście z czystym sumieniem możesz polecić coś takiego? A łowiłeś nim? Kije z takim cw omijałbym szerokim łukiem, o ile nie łowiłbym wyłącznie spławikami w tym zakresie cw. A co gdybym chciał założyć spławik 2-3 g, da się nim zarzucić tym kijem od szczotki? 

38 minut temu, Amator12 napisał:

Mieliście mi doradzić

Kliknij dział "Sprzęt wędkarski dla początkujących wędkarzy" i przeczytaj to, co jest napisane nad tematami, a potem dopiero doprecyzuj swoje pytanie. Wtedy ktoś będzie mógł ci doradzić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 26.06.2019 o 20:15, Jotes napisał:

Kuba, czy rzeczywiście z czystym sumieniem możesz polecić coś takiego? A łowiłeś nim? Kije z takim cw omijałbym szerokim łukiem, o ile nie łowiłbym wyłącznie spławikami w tym zakresie cw. A co gdybym chciał założyć spławik 2-3 g, da się nim zarzucić tym kijem od szczotki? 

Oczywiście łowiłem. Poleciłem ten kij nie bez powodu. Po pierwsze cena podobna do ceny propozycji które podał autor. Chcąc kij który obsłuży 2 g spławiczki trzeba delikatnej witki. A takie po pierwsze są droższe a po drugie bardziej podatne na uszkodzenia. Początkującemu bym nie polecił. Zwlaszcza, że bardzo rzadko spotykam ludzi łowiących odległościówką spławiczkami 2 g prędzej 10-16g. Po pierwsze zwiększa to zasięg ale jest też widoczny ze znacznej odległości bo jest zazwyczaj większy.

 

 

W dniu 26.06.2019 o 20:51, Amator12 napisał:

A co myślicie o wędce Robinson bluebird match 3,90m 5-24g

Kupuj nie zawiedziesz się. Z Bluebirda miałem ale telematch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...