Skocz do zawartości

Jaka wędka/pytania/pomoc///amator


N3rQ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć na ostatniej wyprawie na nockę zainteresowałem się wędkarstwem spławikowym ponieważ kupiłem sobie taki fajny świecący spławik i postanowiłem go wypróbować bo na grunt nic ciekawego się nie działo  i tak mnie się to spodobało że postanowiłem się was zapytać jaką taką typową wędke polecacie na spławik bądź jak będę sam wybierał to na co zwrócić uwagę jaka dł i w jakim przedziale cw szukać by fajnie poczuć nawet najmniejszą rybkę ?:D nie za miliony oraz mam pytanko czy ten spławik led coś w tym stylu https://topfish.pl/product-pol-100027666-Jaxon-Splawik-Swiecacy-Led-2-8g.html?utm_source=iai_ads&utm_medium=google_shopping&curr=PLN&gclid=CjwKCAjwmtDpBRAQEiwAC6lm43k298X3m9uspYoc89XImneQwiewmY6YhPEGIN5NE4WUsZz5ob2d1RoCSeIQAvD_BwE tylko że mój ma 2,6g nie odstrasza ryb z łowiska i czy nie zmniejsza ilości brań ? I jak poprawnie zrobić zestaw typu wagler jak rozstawić śróciny ? zawsze z tym miałem problem i wszystkie dawałem przed przypłonem i czy przynęta ma być na dnie czy nad dnem ? Z góry dziękuję za pomoc bo bardzo mnie się spodobała ta technika :D

Edytowane przez N3rQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...