Skocz do zawartości

kołowrotek do spina


genius.net
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, jestem nowum użytkownikiem, wędkuje rekreacyjnie, i otrzebuję pomocy, jaki kołowrotek wybrać do spina Mikado Essential Skim 240. Chcę kupić kołowrotek z firmy Mikado, ale nie za bradzo wiem jaki model wybrać, myślę, że do rekreacyjnego wędkowania, nie musi być aż tak drogi, no do 80 zł. Chcę wędkować na żyłkę 0.20 mm jedna szpula i dróga na 0.18 mm. Żyłka z serii Mikado była by nawinięta. Czekam za waszą poradą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, jestem nowum użytkownikiem, wędkuje rekreacyjnie, i otrzebuję pomocy, jaki kołowrotek wybrać do spina Mikado Essential Skim 240. Chcę kupić kołowrotek z firmy Mikado, ale nie za bradzo wiem jaki model wybrać, myślę, że do rekreacyjnego wędkowania, nie musi być aż tak drogi, no do 80 zł. Chcę wędkować na żyłkę 0.20 mm jedna szpula i dróga na 0.18 mm. Żyłka z serii Mikado była by nawinięta. Czekam za waszą poradą!

Cięzko coś ciekawego w tej kwocie kupić, poleciłbtm Ci SPRO są to wytrzymałe kołowrotki niestety z innej półki cenowej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Koszty przesyłki zależnie od wagi , jak kupisz za 130 zł wyśle Ci gratis ponieważ jesteś z tego forum. Nie zarabiam na przesyłkach to nie moja liga. Bierz Catane naprawdę super kolowrotek jeśli chodzi o cenę/jakość.

Koszty przesyłki: http://www.pirania-sklep.pl/koszty_przesylki_2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...