Skocz do zawartości

Raven Fishing-problemy z realizacją zamówienia.


musti7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów. Mój wpis póki co jest na razie wyrazem zaniepokojenia z wywiązywaniem się z realizacji zamówienia przez sklep Raven-Fishing. Więc tak- zamówiłem z gazetki promocyjnej Ravena sygnalizator i centralkę Delkima. Wpłaciłem odpowiednią sumę (nie małą-ponad 1100 pln) na konto sklepu. Szybko otrzymałem przesyłkę.Niestety nie ja odbierałem paczkę (odebrał ją jeden z domowników) i paczka nie była otwarta w obecności kuriera. Po otwarciu przesyłki okazało się że w pudełku z centralką znajduje się tylko jej osłona i instrukcja obsługi-centralki brak! Oczywiście zadzwoniłem do sklepu,około g.16.00 , Pan odbierający telefon powiedział mi że sprawa będzie wyjaśniana i oddzwonią wieczorem . Nikt nie oddzwonił,zadzwoniłem więc ponownie około 19.30. Pan odpowiedział mi że sprawa jest dalej wyjaśniana ,zadzwonia jutro około 15.00-oczywiście nikt nie oddzwonił. Dzwonię więc ponownie po dwóch dniach-odbierający Pan wyjaśnia mi, że On nic więcej nie może zrobic ,że stany magazynowe się zgadzają ,a samą sprawą zajmuje się kierownictwo sklepu ,ale mają moje namiary i oczywiście 'oddzwonią' (jak do tej pory mieli z tym spory problem).Więc czekam .Czy sklep okaże się rzetelny i wiarygodny -zobaczymy. Piszę to jako przestrogę dla potencjalnych klientów - sprawdzajcie paczki w obecności kuriera! .Sam sporo zamawiam i przyznam się szczerze że nigdy nie sprawdzałem zawartości przy kurierze-mój błąd! Nie chcę szkalowac sklepu ,nadal wierzę że centralkę otrzymam-stan na dzisiaj jest taki jak opisałem.Czy będę zadowolony bądż rozczarowany powiadomię Was po ewentualnym rozwiązaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak tam sprawa, stoi nadal czy ruszyła się coś do przodu?

Przy takiej kasie wydaje mi się, że postąpią normalnie i jakoś to rozwiążą z tobą....Swoją drogą dobrze, że napisałeś o tym. Ja też nigdy w sumie nie otwierałem przesyłek w obecności kuriera, jakoś nigdy mi do głowy nie przyszło, że coś może być nie tak z paczką skoro zamawiam z dobrego źródła sprzęt , płacę czasem ładnie pieniądze i przesyłka idzie kurierem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy można prosić o skan odebrania paczki z tego sklepu? oczywiście imię i nazwisko można wykreślić..

W internecie można napisać wszystko, jeżeli mam brać Twój post na poważnie prosił bym o potwierdzenie go..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Co do przesyłki z Ravena. Otrzymałem maila z przeprosinami a po dwóch dniach paczkę -z drugim czerwonym sygnalizatorem -zamiast zamawianej centralki!Paczkę odebrała matula oczywiście bez sprawdzania jej! W sumie nie wiem czy się cieszyc czy płakac. Cóż centralka jest trochę droższa ,ale straciłem niewiele a drugi sygnalizator i tak miałem kupic , może niekoniecznie teraz i niekoniecznie czerwony no ale. Szczerze mówiąc już mi się nie chce dzwonic ani wysyłac maili ,musiałbym odsyłac sygnalizator i znowu czekac na-' byc może centralkę'!. Sytuacja jest trochę groteskowa ale prawdziwa. Mariuszu nie muszę Ci niczego udowadniac, poza tym nie mam skanera.Jeśli mi nie Wierzysz to trudno -przeżyję to. Nie chcę nikogo zniechęcac do zakupów w tym sklepie, zamawiałem tam wcześniej-bez żadnych problemów i w korzystnych cenach. Nie do końca jestem happy ale do wieszania się też chyba nie mam powodu- w końcu' lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu'. Połamania kija i oby Wam taka sytuacja się nie wydarzyła liczę że był to jedynie odosobniony przypadek. A teraz jadę na karpie-sprawdzę sygnalizatory !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysłałem maila . W końcu odpowiedział ktoś kompetentny i że osobiście będzie pilotował sprawę (miły pan obiecał poza zamawianą centralką-coś gratis). No i dzisiaj kurier przywiózł centralkę-oddałem sygnalizator. Gratisu nie było ale to bajka-ważne że mam zamawianą centralkę. Tak że sprawę uważam za zamkniętą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, temat jako taki również za chwilę zamykam, najważniejsze, że wszystko skończyło się pozytywnie. Wszędzie pracują tylko ludzie, jedni robią to co robią z przyjemnością, inni po prostu chodzą do roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...