Skocz do zawartości

Zestaw spiningowy do 400 zł


Kuca3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Udało mi się wynegocjować z małżonką kupno spiningu :)

Na cały zestaw mam 400 zł i nie więcej niestety. 

Myślę o łowieniu z brzegu, ale i na łódkę będę miał się z kim wybrać sporadycznie. 

Jeśli chodzi o zestaw to mam na myśli Wędzisko razem z kołowrotkiem i plecionką. 

Zamierzam zaczepić na taki zestaw wymiarowe szczupaki i okonki. 

W innym poście użytkownik Alexspin polecił mi taki zestaw:

Wędkę: konger troker ml 240 cm z cw do 20 g. 

Kolowrotek : konger ultris aqua 830

Plecionka: kamatsu techron Olive green 0,12 mm. 

Chciałbym, żeby jeszcze ktoś podrzucił jakieś swoje propozycje ;)

Wtedy będę miał wybór i parę różnych opinii. Pierwszy sprzęt kupiłem sam i niestety trochę się na tym przejechałem, więc tym razem proszę kolegów o pomoc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikado Black Stone UL. Kręcioł Dam Quick 5 albo 6 seria. Plecionka, która wymieniłeś powyżej to dobry wybór. Zębatych łowić nie umiem ale pod okonia Troker lub Black Stone to dobre wybory. Miałem te dwa wędziska. Wg. mnie bs lepiej trzyma rybę i jest ciut lepiej wykonany. Z kolei Konger jakoś lepiej mi leży w dłoni. Ukierunkuj się na kilka modeli i weź je do łapy. Pozdro

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry, mocny i sprawdzony zestaw. 219+165+29,50= 413,5

Wędka Black Rock II 2,45m   5-25g

Kołowrotek Dragon Fishmaker II Stealth FD 530i

Plecionka Dragon MAGNUM 4X Fluo 0,10/7,9kg/150m

Edytowane przez wind
edycja linków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dodam że znam cały ten sprzęt z praktyki a nawet mam zamiar napisać coś na temat kija. Kołowrotek już jest ogarnięty link niżej. W tym opisie warto zwrócić uwagę na cenę tego kołowrotka sprzed roku. Jest w jednym z komentarzy.

 

Edytowane przez wind
edycja linku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz sobie jeszcze Kij Robinson Diplomat Trout Spin 6-22g. Bardzo czułe i mocne kija. Do tego np Robinson Pulsar 1030. Dwie duraluminiowe szpule, 10 łożysk i 5 lat gwarancji. Jako plecionki używam Phantom Green Spin. Z włókien Spectra tak samo jak Power Pro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.10.2019 o 08:05, ryukon1975 napisał:

Panowie, a jakby chciał do tego zestawu jakiś inny dobry kolowrotek wybrać w tym samym poziomie cenowym? Pozdrawiam ;)

Edytowane przez Kuca3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj łowiłem nowym zestawem na szczupaka. Więc w tym temacie mogę Ci polecić kołowrotek który kupiłem. Ryobi Ecusima 3000Vi, 137,99 zł+15 zł przesyłka. Za te pieniądze trudno oczekiwać więcej, działa bez zarzutu. Mały gabarytowo i zgrabny będzie pasował do wędziska które chcesz kupić. Kołowrotek na zdjęciu a cały zestaw możesz zobaczyć pod linkiem niżej. Link do sklepu z opisem gdzie go kupiłem. Dodam że nowy kij też z serii Black Rock tylko inny model. :)

 

DSCF6776.JPG

Edytowane przez ryukon1975
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Także tak... Po propozycjach i przemyśleniach, a także rozmowie ze znajomymi wędkarzami stwierdzam, że fajny będzie zestaw... 

Wedka: black dragon II 2,45m z cw 5/25

Kołowrotek:  Dragon Fishmaker II Stealth FD 530i

Oraz plecinka: kamatsu konger techron olive green 0,10

Powiedzcie jeszcze co myślicie i zamawiam ;)

Edytowane przez Kuca3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze rzuty za mną ;)zestaw razem fajnie współpracuje. Miałem tylko godzinkę, ale jedno branie było i to szczupłego, który niestety uciekł w trzciny i się wypiął, a co za tym idzie zafundował mi zaczep o trzcinę :mellow:zabawa był fajna no ale niestety zdjęcia z wypadu nie udało się z rybką zrobić. 

Edytowane przez Kuca3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No to po paru wypadach siadł i okoń na ten mój zestawik Nie miałem czasu wcześniej napisać i stąd dopiero teraz zamieszczam ten wpis. Wszystko fajnie się ze sobą zgrywa i ładnie pracuje. Jestem zadowolony i jeszcze raz dziękuję wszystkim za pomoc. Tak jak obiecałem foto rybki. Okonek 25 cm.

DSC_1041.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...