Jump to content
Mocarny

Pierwsza łódka

Recommended Posts

3 minuty temu, AutorVidmo napisał:

Jak widać Pan również nie czyta ze zrozumieniem, albo celowo pomija wpisy innych, nie odnoszę się jedynie do Pańskiej wypowiedzi, ale także do wypowiedzi innych, którzy twierdzą, że łódka za tą cenę to samobójstwo, lub absolutnym minimum jest dwukrotność kwoty przez mnie przytoczonej. Chłop chciał sobie kupić łódkę to mu nagadali, że przyjdzie sztorm i zabierze w czeluści jeziora, aż chyba faktycznie w to uwierzył i zrezygnował. 

Szkwał to jedno a stabilność to drugie. Mocarny miał w planach wziąć na łódź żonę i córkę. Co mieliśmy mu doradzić - balię!? Każdy kto ma rodzinę to dba o nią jak może a nie naraża na niebezpieczeństwo. Tak właśnie postąpił niedawno rozjechany na pasach w Wawie przez BMW. Zdążył odepchnąć żonę i wózek, bo o nich wpierw pomyślał a nie o sobie.

Ja kończę, lekarze kategorycznie zabronili mi się denerwować.

Z tą żoną i dzieckiem, to wiecie tak mocno sporadycznie, to miała być jednak typowo łódka wędkarska dla jednego amatora o wadze 80 kilogramów 

Ciut za duża na ryby dla jednego to nie dramat, zresztą znając życie amator do wspólnych rejsów znajdzie szybko. Ciut za mała na rodzine rekreacyjnie to juz kłopot.... i operacja pod rezyką :/

45 minut temu, Mocarny napisał:

Z tą żoną i dzieckiem, to wiecie tak mocno sporadycznie,

Ale jednak! Ja byle czego nawet dla ciebie samego nie polecę, a jak znam Docia i Alka, to i oni zawsze będą na pierwszym miejscu stawiali bezpieczeństwo i zdrowy rozsądek. Bo tak trzeba! Ale zgadza się, to nie nasza kasa i nie nasz wybór. W każdym jednym temacie my doradzamy, ale to pytający podejmuje decyzję o zakupie. 

Ten wpis dedykuję też AutorowiVidmo - pod rozwagę - by więcej nie sr...robił ogniem i nie obrażał nikogo, wyzywając od paranoików.

Dla mnie EOT!

6 minut temu, Jotes napisał:

Ten wpis dedykuję też AutorowiVidmo - pod rozwagę - by więcej nie sr...robił ogniem i nie obrażał nikogo, wyzywając od paranoików.

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie :D

Życzę połamania kija na rybce życia i pięknej pogody podczas wypadów na łódkę^_^

A w ramach sprostowania, paranoja to rodzaj osobowości, proszę nie określać tego jako wyzwisko.

43 minuty temu, AutorVidmo napisał:

A w ramach sprostowania, paranoja to rodzaj osobowości, proszę nie określać tego jako wyzwisko.

Moim terapeutą nie jesteś, więc odbieram jako obelgę i niedozwoloną wycieczkę osobistą.