Skocz do zawartości

Drgająca szczytówka


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, proszę o pomoc w doborze pierwszego zestawu do drgającej szczytówki. Łowić będę na rozległym jeziorze z brzegu, myślę że głębokość nie przekracza 6-7 metrów. Chciałbym aby sprzęt był w stanie wyciągnąć takie typowe "średniaki" z PZW. Leszcze, Liny, Karpie itp. I pytanie czy mogę również na taką drgającą szczytówkę uzbroić coś pod drapieżnika? Budżet to powiedzmy 500zł.

Edytowane przez Kwadrans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do warunków jakie opisujesz proponuję jeden z zestawów jakie złożyłem w ubiegłym roku. Kij jest czuły dzięki czemu bardzo dobrze sprawuje się na stojącej wodzie. Jednocześnie całość jest na tyle mocna że pozwala spokojnie holować większe ryby. Kołowrotek Wędzisko. Całość na zdjęciu. Jeśli chodzi o kasę to jak dobrze poszukasz kupisz je za 450 zł czyli jeszcze na żyłkę i jakieś haki wystarczy.

Kołowrotek i wędzisko na aukcjach. Poszukałem na szybko ofert w dobrych cenach.

dscf6408-2.jpg

Edytowane przez ryukon1975
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony polecę Jaxon Genesis Pro. Użytkuje wersję 3.3 m do 60g i radzi sobie bardzo dobrze. Celne rzuty, duża pierwsza przelotka a to ma wpływ na zasięg, brania nawet małych ryb są dobrze widoczne, ładnie ugina się w trakcie holu. Wrzucam przykładowe zdjęcie o jakiej wielkości rybach piszę. Twoje będą podobnej wielkości.

Kołowrotek wziął bym Daiwa Ninja albo Ryobi Ecusima, wielkość 3000 lub 4000. Daiwe mam w domu a Ryobi to bliźniak Spro Passion. Obydwa sprawdzone w boju.

20190512_105818.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...