Skocz do zawartości

Bat do 300 zł dla początkującego


legia150
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

chcę kupić dla siebie lekkiego, porządnego bata do połowu średniej wielkości ryb (bo na większą rybę to chyba trzeba większy budżet). Będę łowił raczej na spokojnych, wolno płynących wodach. Mam budżet do 300 zł, czy kupi za te pieniądze coś odpowiedniego? Widziałem z ciekawszych ofert Mistrala Torelle, Tournament czy Sirio. Jest też bat Mistrall Amundson na faktycznie średnią rybę. A co powiecie o tym:

Imperial allaround

Jest super lekki (205 g) ale jakoś mniej znana marka, i nie wiem czy ta delikatność nie wpłynie negatywnie na hol jakieś większej ryby. 

No i są pozostałe:

Megabaits Tactix Pole

Trabucco Venom RS Master

Konger altis allround 

Mistral Lamberta Pole

Mistrall Torella Pole

Macie jakieś opinie na ich temat? No i co do bata, to myślę, że te 6 m będzie dobre, bo 7 to już chyba większe wagowo, no i jakoś tak niezręcznie wydaje mi się będzie. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Edytowane przez wind
edycja linków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wziąć pod uwagę VDE-Robinson Nano Core MX2 600cm Waży tylko 238g a ma dwie szczytówki jedna na mniejsze ryby i druga na te większe sztuki, których brania nie są tak subtelne

 

Edytowane przez wind
edycja linku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wskazówki, Fajny ten Robinson, ale ktoś mi odradzał akurat tę firmę, bo serwis mają dopiero w Niemczech, tak więc jak coś nie tak pójdzie, jeszcze zakup w sklepie internetowym, to będzie problem. Ale kij, faktycznie lekki, tyle że nie miałem go w rękach, więc nie wiem czy jest twardy, czy jak pracuje szczytówka pod ciężarem, jak się ugina. W stacjonarnych w moim pobliżu go brakuje, ale myślę że już za tą cenę byłby ok. A wy mieliście Robinsony? Jak działał serwis?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnij sobie jak czesto potrzebujesz jakiegokolwiek serwisu gwarancyjnego. To nie pralka że jest w prawie każdym domu i ciężko oczekiwać że będą za rogiem.  Zwłaszcza firma która ma niewielką część rynku wędzisk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, legia150 napisał:

Dziękuję za wskazówki, Fajny ten Robinson, ale ktoś mi odradzał akurat tę firmę, bo serwis mają dopiero w Niemczech, tak więc jak coś nie tak pójdzie, jeszcze zakup w sklepie internetowym, to będzie problem. Ale kij, faktycznie lekki, tyle że nie miałem go w rękach, więc nie wiem czy jest twardy, czy jak pracuje szczytówka pod ciężarem, jak się ugina. W stacjonarnych w moim pobliżu go brakuje, ale myślę że już za tą cenę byłby ok. A wy mieliście Robinsony? Jak działał serwis?

 

Bzdura. Robinson ma serwis w Polsce. Bielsko Biała ul Lajkonika. Wiem bo sam korzystałem. Przytrzasnąłem drzwiami kij, od wysyłki do powrotu naprawionego kija nie minął tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...