Jump to content
Tomi93

Początki z muchówka

Recommended Posts

Podpowiecie gdzie w okręgu Piotrkowskim, Sieradzkim lub Częstochowskim można wybrać się nad rzeke z muchówka, żeby pobawić się z rybkami ? Widawka w mojej okolicy jest mocno zarosnieta i nie ma możliwości wykonywania rzutow. Pozdrawiam

Żartujesz? Tyle wody dookoła masz. W Warszawie w Wiśle głównym celem muszkarzy są klenie ale do muszki wychodzi wszystko.

Może nad Pilicę? Chociaż osobiście nie łowiłem tam.

Edited by Robs

P. Docio dopiero zaczynam przygodę i szukam miejsc gdzie mógłbym się wprawić i przy okazji, żeby nie odeszły chęci na samym początku. 

P. Robs osobiście też nigdy nie byłem nad Pilicą i nie wiem czy tam będa miejscówki do rzucania, bo tak jak wspomniałem Widawka u mnie jest tragedia. 

9 godzin temu, Tomi93 napisał:

P. Docio dopiero zaczynam przygodę i szukam miejsc gdzie mógłbym się wprawić i przy okazji, żeby nie odeszły chęci na samym początku. 

Wybacz ale jedno przeczy drugiemu. Jeśli chcesz się wprawić to nawet nie woda lecz boisko. Nauczysz się rzucać w różny sposób a odstrzelone muszki łatwo będzie znaleźć. To tak jak z początkującym i nauka rzutów multiplikatorem. Nauka poprzez tracenie dziesiątków ciężarków i setek metrów linki to czysta głupota. Od tego jest boisko, gdzie jest dużo miejsca i nikomu ani nie przeszkadzasz, ani nie zagrażasz.

Po opanowaniu rzutów każda woda jest Twoja a ryby w zasięgu.