Skocz do zawartości

jaxon grey stream 8-30 265 połamana gurna część


Mateusz Stefaniak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Mi się właśnie wczoraj połamała górna część grey stream'a 2,65 4-17 cw. Trochę za mocno wygiąłem kij podczas holu Moczarki kanadyjskiej :D. Wiedziałem, że są to delikatne kije. Może jak się uda dokupić górną część to sprzedam, bo zbyt kluchowaty jest dla mnie ten kij i wolałbym coś mocniejszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Kern122 napisał:

(...) Trochę za mocno wygiąłem kij podczas holu Moczarki kanadyjskiej :D. (...)

Gratuluję połowu, to jest to, co też najczęściej udaje mi się złowić...:brawa:;):D

14 godzin temu, Kern122 napisał:

(...) wolałbym coś mocniejszego.

Polecam wędziska OKUMA Black Rock, lub ich wersje z dystrybucji Dragona - DRAGON Black Rock II. Mocne, energetyczne kijki. Ulubiona wędka Mojej Pani 198cm/3-18g mimo niewielkiej długości rzuca przynęty na odległości porównywalne z kijkami 240cm i nie boi się sandaczy i szczupaków w niewstydliwych rozmiarach.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wczoraj też złamałem wersję 240cm / 5-23g. Pomyliłem zaczep z rybą i strzeliła przy zacięciu, wcale nie jakimś silnym. Całkiem nowa wędka. Jest szansa, że uznają gwarancje? W serwisie można zamówić tą część szczytową ale cena z przesyłką wynosi 62,50. Za bardzo się nie opłaca, chyba kupię inną lepszą wędkę. Taki Robinson Maverick Pike Spin 2,40/8-28 będzie bardziej wytrzymały jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.09.2020 o 12:20, Fishi napisał:

Wczoraj też złamałem wersję 240cm / 5-23g. Pomyliłem zaczep z rybą i strzeliła przy zacięciu, wcale nie jakimś silnym. Całkiem nowa wędka. Jest szansa, że uznają gwarancje? W serwisie można zamówić tą część szczytową ale cena z przesyłką wynosi 62,50. Za bardzo się nie opłaca, chyba kupię inną lepszą wędkę. Taki Robinson Maverick Pike Spin 2,40/8-28 będzie bardziej wytrzymały jak myślicie?

 

W dniu 15.09.2020 o 12:20, Fishi napisał:

Wczoraj też złamałem wersję 240cm / 5-23g. Pomyliłem zaczep z rybą i strzeliła przy zacięciu, wcale nie jakimś silnym. Całkiem nowa wędka. Jest szansa, że uznają gwarancje? W serwisie można zamówić tą część szczytową ale cena z przesyłką wynosi 62,50. Za bardzo się nie opłaca, chyba kupię inną lepszą wędkę. Taki Robinson Maverick Pike Spin 2,40/8-28 będzie bardziej wytrzymały jak myślicie?

Przepaść między użytymi materiałami do budowy. Materiał z którego robią Grey Stream C24T nadaje się na teleskopy a nie spinningi. Robinson Maverick Pike Spin przy użytkowaniu zgodnym z przeznaczeniem ( wyrzut, zacięcie, hol) będzie bardziej wytrzymały. Przy uderzeniach niekoniecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że swoją opinię opierasz na pomiarach w laboratorium? W innym przypadku to tylko Twoja prywatna opinia której nie możesz poprzeć faktami. 

Równie dobrze można napisać że jest odwrotnie i będzie miało tyle samo wspólnego z prawdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...