Skocz do zawartości

Kołowrotek z płytką szpulą


m4ko
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

28 minut temu, m4ko napisał:

Witam potrzebuję kołowrotka na prezent (coś do 70 zł). Musi mieć płytką szpulę i zapasową także. Z góry dzięki

 

Ale jesteś świadomy, że to forum a nie sklep? No chyba, że oczekujesz iż wszyscy będą dla Ciebie szukać rzeczy, której samemu nie chce Ci się szukać, no to w porządku, zgodne z obecnymi czasami i schematem zachowań. Przynajmniej Wartburg dojdzie do siebie, bo jak na razie jest w szoku po dwóch przejawach normalności. :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wartburg ma chwilę słabości alemu przejdzie :D

2 hours ago, m4ko said:

Witam potrzebuję kołowrotka na prezent (coś do 70 zł).

Wejdź do lokalnego sklepu, najlepiej wędkarskiego, i powiedz to samo. Coś Ci wcisną, wyjdziesz zadowolony a po tygodniu obdarowany wyrzuci chłam do kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, m4ko napisał:

Witam potrzebuję kołowrotka na prezent (coś do 70 zł). Musi mieć płytką szpulę i zapasową także. Z góry dzięki

 

Robinson Signum RD 204 na allegro za 79 zł. Ma płytką szpulę, zapasową także posiada. Choć mniej płytką...

Robinson Signum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, Alexspin said:

@m4ko, kołowrotek za 70.- zł to "plastic fantastic", nie dałbym go nawet wrogowi, a co dopiero na prezent dla kogoś komu chce się sprawić przyjemność. Opanuj się i przemyśl... :(

Może to dla teściowej? ;)

Na szczęście Robinson ma coś w zanadrzu i m4ko może kupić sprawdzony sprzęt. W końcu to jego pieniądze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na alledrogo jest taki myk. :) Wpisuję kołowrotek z przednim hamulcem, później wybieram kwotę czyli w tym przypadku do 70 zł i?

Wynik potrafi być zaskakujący, można wybierać przez cały dzień. 

:) Wszelkie marki jakie tylko dusza pragnie.

Edytowane przez ryukon1975
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się czasem zastanawiałem dlaczego nie ma kołowrotka - Ukleja? Dlaczego nie ma kołowrotka Płoć, czy choćby Karaś lub Szczupak? Tylko karp jakiś wyróżniony, jednak tylko do Wigilii potem wraca na swoje miejsce.

Jednak jeśli chodzi o opisy to po prostu taki mamy klimat. Wystarczy przeczytać kilka opisów z katalogów sprzętu by mieć wędki na miarę roku 2500. Niesamowite, nieprawdopodobne, doskonałe, wspaniałe..... Po obiedzie raczej w taką lekturę lepiej nie wchodzić bo można stracić. :)

Rozumiem że sprzęt wymaga opisu jednak wolę rzeczowy, dobry i praktyczny opis jak fantazje.

 

Edytowane przez ryukon1975
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, ryukon1975 napisał:

Rozumiem że sprzęt wymaga opisu jednak wolę rzeczowy, dobry i praktyczny opis jak fantazje.

Opisy sprzedawców nie mają być rzetelne tylko skuteczne. :) Maja być, najlepiej utajoną, reklamą i trafiać w ego oraz wywołać potrzebę posiadania, by w towarzystwie móc powiedzieć "karpiowy" tak jak w PRL mówiono z dumą "zagraniczny". :D 

Cóż, "pustak" nie dotyczy wyłącznie blondynek. :diabelek: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Docio napisał:

Ale jesteś świadomy, że to forum a nie sklep? No chyba, że oczekujesz iż wszyscy będą dla Ciebie szukać rzeczy, której samemu nie chce Ci się szukać, no to w porządku, zgodne z obecnymi czasami i schematem zachowań. Przynajmniej Wartburg dojdzie do siebie, bo jak na razie jest w szoku po dwóch przejawach normalności. :D 

Wiem że to nie sklep. Poprosiłem tylko o pomoc a sam przez ten czas szukałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, m4ko napisał:

Wiem że to nie sklep. Poprosiłem tylko o pomoc a sam przez ten czas szukałem. 

Nie przejmuj się niektórymi opiniami. Niektórzy po prostu zapomnieli do czego służy forum i na dodatek zapomnieli jak sami zaczynali przygodę z wędkarstwem. Zamiast rozmawiać, wymieniać się poglądami, doświadczeniami wolą pokazać "wyższość"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...