Jump to content

Recommended Posts

Cześć,

Wędkuję od tego sezonu, grunt

Raz spróbowałem porzucać blaszką, bo mi coś drobnicę ganiało i wyciągnąłem okonia:) to moja jedyna obecnie zdobycz:)

Chciałbym spróbować  w niedalekiej przyszłości ponownie porzucać. Żeby mieć trochę frajdy chciałbym omijać zaczepy:) Czy ktoś z kolegów jest w stanie podpowiedzieć jaką przynętę kupić,żeby bardziej pływała po powierzchni, jakiś wobler?

Chętnie jakiś link i opis czego.powinienem szukać:)

Dzięki z góry, pozdrawiam

Edited by Robertxxx

Godzinę temu, Hubert Kopala napisał:

Zywcowka na małym gruncie 

Dział spining.

2 godziny temu, Hubert Kopala napisał:

Zywcowka na małym gruncie 

Moze i racja i o tym też myslalem:) o ile chętnie wrzucę rybkę na patelnię, o tyle jakoś na żywca nie mam sumienia;)

9 godzin temu, Alexspin napisał:

Chcesz unikać zaczepów, wypróbuj takie przynęty:

Popper

Sebille

Frog

Stickwalker

wszelkiego rodzaju smużaki

Dziekujevserdecznie za podpowiedz:) te poppery chyba sa spoko, a smuzaki (szczegolnie niektore;) wygladaja ciekawie

Cos wybiore:)

Jeśli powierzchnia jest czysta od roślinności to polecam poppery Np Robinson Pop Star, pisałem o nich na blogu Na starorzecza z popperem Jeśli natomiast również na powierzchni sa rośliny to polecam gumowe żabki jak Robinson Frog F 4,5 cm. Mają haki tylko do góry a układają się zawsze na brzuchu, nie sposób nimi zahaczyć zielsko.

7 minut temu, wędkarstwo z pasją napisał:

Jeśli powierzchnia jest czysta od roślinności to polecam poppery Np Robinson Pop Star, pisałem o nich na blogu Na starorzecza z popperem Jeśli natomiast również na powierzchni sa rośliny to polecam gumowe żabki jak Robinson Frog F 4,5 cm. Mają haki tylko do góry a układają się zawsze na brzuchu, nie sposób nimi zahaczyć zielsko.

Dziękuję, Ciekawy artykul:) żaba wygląda swietnie, koszt wyzszy ciut, Zastanawiam sie jako amator czy szczupłe tak lubią zaby:)

Godzinę temu, wędkarstwo z pasją napisał:

Oj lubią. Nie łowiłem na zabki co prawda gigantów ale takie 50-60cm tłuką jak szalone. Oczywiście im więcej żab w zbiorniku tym lepiej.

Na wiśle chyba ciężej zatem z żabką;)

LINK

Edited by wind
edycja linku

Poczytaj sobie:

Z żabą na szczupaka

Żaby ciąg dalszy

Ps

Moje żaby przezbroiłem w pojedynczy hak i leciutko dociążyłem brzuszki doklejając w miejscu gdzie uprzednio wychodziła kotwiczka śruciknę 0,5-2g w zależności od wielkości żabulca. Zdecydowanie poprawiło to efektywnoąć zacięcia, zasięg rzutu, jak również pracę przynęty. Używam głównie made in JAXON.

Edited by Alexspin