Skocz do zawartości

Łowienie karpii - poradnik.


wind
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

hmm... kurcze o karpiach i sprzęcie to trochę jest filozofii a rynek taki ogromny że hoho no ale i ja dołącze a co... raz się żyje może ktoś skorzysta... no wiele tu opisywać bo w tym momencie rozmyślam o redukcji sprzętu więc napisze coś .

bagaże i tu niekiedy się zdarzają kłopoty bo czasami w bagażniku się nie mieści tyle tego jest i dzwonimy do kolegi co jeździ busem :P heehee, żart, ja akurat używam jednej dużej torby od nash'a tackle XL fajna torba pojemna do której mogę spokojnie wcisnąć kilka kilo zanęty i przynęty (pellety kulki itp) zostaje nawet miejsce na 2 skrzyneczki z narzedziami i akcesoriami do robienia przyponów i innych wynalazków drobiazgów które zawsze kupujemy jak jest okazja , proca jak daleko nie trzeba rzucać to procą pare kulek da się spokojnie wyrzucić jeżeli wiatr na to pozwoli ,ciężarki to ja zawsze ze sobą mam dwa modele jeden przelotowy drugi z krętlikiem w róznej gramaturze od 40 do 60 gr no i napewno się znajdzie miejsce na koszyki od metody bo super działa ze stick mixami z dodtakiem suszonych robaków czy jak tam kto woli , no słuchajcie w takiej torbie spokojnie zmieszczą się dwa sygnalizatory z hargerami , do tego buzz bary na 2 wędki no max 3 , i sztyce 30 cm z możliwością wydłużenia no podbierak duży fajny najlepiej składany kosz jak i sztyca ja posiadam taki średni kosz i też jakoś się mieści w środku a sztyca to żaden problem doczepić, standardowo jak to większość lubi lekki żużelek na zasiadkach muszi być , a co do zasiadek to jak ktoś preferuje szybkie zasiadki typu jedna nocka lub jeden dzień niezależnie od pogody to wystarczy parasol jaxona ze sciankami lub jakiś brolly ja sam posiadam parasol jaxona bo chociarz jak deszcz pada to mogę sobie wstać i sie wyprostować a brolly to tak wiecie niskie jest 130cm czy 150cm bardzo dobre jest jeżeli ktoś łóżka preferuje ja mam taki patent ze zamiast łózka to kupiłem krzesło elektrostatyka fk2 z dołączanym podnóżkiem za 250 zł i naprawde na szybkie wypady to luksus panie jak w hotelu bo można rozłożyć i się zdrzemnąć , do tego mam lampke taką wieszaną w decathlonie za 30 zł kupiłem i nie mam problemów bo w nocy jak trzeba coś wiązać to jest... no myśle ze to chyba tyle no mógłbym dodać jeszcze jedzenie no wiadomo przecierz ale jak ktoś z kompanem jedzie lub dziewczyną lub w kilka osób to grill zawsze mile widziany :P jeżeli chodzi o taktyke to zależnie od pory roku i wody i wielu innych czynników na wiosne to nęce punktowo woreczki lub siateczki pva smak ostry z dodatkiem owoców albo neutro i tylko jakiś biały robak czy kukurydza na włosie bez szaleństwa bardzo lubie używać kulki 10 lub 15 mm do zanęcania ponieważ szybko pracują z jakimś dopalaczem , milewidziane kałwanki i róznego rodzaju włosy ale najbardziej to mi się sprawdza blowback rig i chaczyk 6 no max 4 ale to zależy gdzie i na jakich wodach łowimy bo tego jest mnóstwo i można się rozpisywać dowoli tak jak ja w tej chwili reszty nie będe pisał bo już poprzednicy mnie wyprzedzili i się z nimi również zgodze...

no to GITARA SIEMA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...