Skocz do zawartości

Wybór wędki/kolowrotka


Sulleyy
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem początkującym wędkarzem rozglądam się za drugą wędką myślę o karpiówce co sądzicie o takim zestawie :

Prologic Carp C1 3,6m 3lbs

albo

Daiwa Black Widow Carp 3,60m 3lbs

do tego kołowrotek

Fox Eos 10000

 

Dodam że głównie będę łowił na wiśle i czasem na jakieś zbiorniki a może polecicie cos innego 

Edytowane przez wind
edycja linków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam właśnie tego prologica i jest mega mam też Black widow i prologic jest lepszy. Kolego karpiówka w 3 składzie ma o wiele gorszą pracę niż w 2 więc polecam zamienić na dwóczęściową. Foxa eos nigdy nie miałem ale kilku kolegów miało i tak jednemu popsuł się wolny bieg, drugiemu kabłąk się złamał a 4 mówiło że są niezadowoleni z niego. Ja polecam ci okume custom Black cb-60 mam 2 sztuki  już niecałe 2 lata  i są zaj###ste. Dobry hamulec, wygodna rącza, cicha praca. Wolny bieg jest bardzo awaryjny, a to się zatnie , a to nie będzie się go dało regulować kolejny minus wolnego biegu to że młynki z nim są cięższe. Ogólnie polecam ci zestaw prologic C1(w 2 składzie) i okuma custom Black cb-60

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Wisła rzeka czy w nurcie pewnie czasem się zdarzy ale głownie bedzie na spokojnej wodzie poza nurtem co do wskazników brań własnie się rozgląda  i kolega polecił mi coś takiego https://www.wedkarski.com/splawiki-sygnalizatory/14400-zestaw-sygnalizatorow-firestarter-pro-alarm-kit-4-1-prologic.html tylko widzę ze już nie można ich dostać ;/ 

 

20 godzin temu, Hubert Kopala napisał:

Ja mam właśnie tego prologica i jest mega mam też Black widow i prologic jest lepszy. Kolego karpiówka w 3 składzie ma o wiele gorszą pracę niż w 2 więc polecam zamienić na dwóczęściową. Foxa eos nigdy nie miałem ale kilku kolegów miało i tak jednemu popsuł się wolny bieg, drugiemu kabłąk się złamał a 4 mówiło że są niezadowoleni z niego. Ja polecam ci okume custom Black cb-60 mam 2 sztuki  już niecałe 2 lata  i są zaj###ste. Dobry hamulec, wygodna rącza, cicha praca. Wolny bieg jest bardzo awaryjny, a to się zatnie , a to nie będzie się go dało regulować kolejny minus wolnego biegu to że młynki z nim są cięższe. Ogólnie polecam ci zestaw prologic C1(w 2 składzie) i okuma custom Black cb-60

No fajny kołowrotek :) w podobnej cenie a nad 2 częściową wędką też właśnie myślę  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...