Skocz do zawartości

Zabezpieczenie łódki przed kradzieżą.


Gość mikolaj37
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, mikolaj37 napisał:

Ja mam jeszcze jeden fajny pomysł  gdzie to schować ale pozostawie go dla siebie

Słusznie. Jeszcze ktoś z forum pojedzie i ukradnie, choć i tak nie wiadomo gdzie parkuje. Ostrożność jednak przede wszystkim, złodzieje są wszędzie. Dziękuję za takie profilaktycznie potraktowanie, naprawdę czuję się doceniony. A skoro już musiałeś to wyartykułować, to podstawy kultury wskazywałyby, aby po uzyskaniu pomocy taki osąd pozostawić dla siebie. Cieszę się, naprawdę się cieszę. Po raz kolejny sprawdziło się staropolskie porzekadło, że Cham ze wsi wyjść może ale wieś z Chama nigdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mikolaj37

Kurcze człowieku Ty bierz te same leki tylko dawkę zwiększ. Przecież forum jest dostępne nie tylko dla zarejestrowanych chyba. Ty już tak masz aby wszystkich podważać, krytykować, wytykać co się da. Chłopie wyluzuj czy ja Cię obraziłem czymś? Ty już mnie przez ten tydzień nazwałeś chamem.,ignorantem,arogantem i jeszcze  wiele innych. Ja nie znam łowiska, sprzętu wogóle nic nie wiem. Ty za to wiesz wszystko. No ja z koniem kopać się nie będę, bo głowy takiej nie mam i zadu do kopania.Jeśli są jeszcze tacy których uraziłem to przepraszam,ale po co mi jakieś zabezpieczenia jeśli pewnie kiedyś na forum się wygadam gdzie łowię. Może powinienem to w prasie ogłosić i podać współrzędne. 

 

5 godzin temu, Docio napisał:

Po raz kolejny sprawdziło się staropolskie porzekadło, że Cham ze wsi wyjść może ale wieś z Chama nigdy.

Są ludzie którzy są nieomylni, uważają że wszystko wiedzą lepiej. Ja czytając Twoje wpisy też nie zawsze się zgadzam ale nie krytykuje nie naśmiewam a przynajmniej nie ja pierwszy to zacząłem. Myślisz że inni tak zawsze zgadzają się z Tobą? Pewnie nie zawsze, ale kultura nie pozwala im być niemiłym i niedelikatnym. Ty tego wyczucia nie masz za grosz. Ja w związku z tym też zacznę naśmiewać się z Ciebie.                 

 

Co   do ż ył ki to Trabucco Match 0,16 powinna spełnić Twoje oczekiwania. Mam ją na młynku przy bolonce i zarówno podczas  stosowania  dedykowanej techniki nad rzeką jak i stosowania bolonki  jak zwykłego teleskopu nad jeziorem żyłka spełniła   wszelkie   moje  oczekiwania

 

Twoje słowa. Jak może żyłka do bolonki i matcha spełniać jednocześnie oczekiwania. Jedna powinna być pływająca a druga tonąca. 

 

Następny cytat".jeszcze  lepiej łowić dość daleko od miejsc, w których mogą znajdować  się te   większe, których waga  znacznie przekracza wytrzymałość  naszego   zestawu "No najlepiej jak Pawlak w Samych swoich uciekać bo on może zaatakować. Synowi jak będę tłumaczył aby na dyskotece omujał dziewczyny ładne, zgrabne,a szukał garbatych i kulawych bo tamte mogą przekraczać jego możliwości. 

 

Następny cytat, "górnym cw postaw przecinek przed ostatnią cyfrą i m as z orientacyjną  warto ść w kg jakie ryby bezpiecznie możesz wyholować . Np cw 5-25, to 25 - 2,5 kg. Cw 100-250, to 250-25,0 kg. - - - - - - To ja pójdę do sklepu i chyba poproszę o spinning na szczupaki od 1 do 3 kg. Ciekawe co gość mi poleci. 

 

Następne, " Po zrobieniu podstawić pod kil na brzegu i jak ktoś łódź podniesie  to włączy się dzwonek" - - - - Ty myślisz że łódka stoi na betonie a woda jest bez przyborów, fal. Chyba w stodole tak można postawić a nie w błocie. - - - - Nigdy bym do nikogo tak nie napisał ale do Ciebie nic innego nie dotrze. Dalej będziesz uważał że jesteś wspaniały. Nie. To inni są poprostu kulturalni. 

 

I żeby nie było może wyraziłem się niefortunnie ale przecież nie miałem nic złego na myśli. Przecież każdy coś pisząc czasem napiszę coś z czym za chwilę sam się nie zgadza,ale to nie powód by nazywać go chamem. Jeszcze raz przepraszam jeśli jeszcze ktoś tak myśli. Ja nie żyje tym forum, ja żyje wędkarstwem. Bez pierwszego się obędę a drugiego nikt mi nie zabierze. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mikolaj37

Dziękuje wszystkim za pomoc, wasze rady  były bardzo trafione i chyba wyczerpują już temat. Myślałem jeszcze nadzwyczajniej o ubezpieczeniu, ale tam muszą być chyba jakieś warunki spełnione tzn utwardzone i oświetlone nadbrzeże czy jakieś tego typu fanaberie.Ubezpieczyć to ubezpieczą pewnie i tak, gorzej by było z ew. wypłatą rekompensaty. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarku, nie wpieniaj się bo szkoda zdrowia! Może Zbyszek miał zły humor, gorszy dzień, chociaż to i tak nie usprawiedliwia takiego zachowania.Tacy ludzie zdarzają się również i w "stolycy", nie tylko na wsi jak sugeruje Zbyszek.

Nieładnie!!!

P.S. Na dodatek przed samymi Świętami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość mikolaj37

Dzięki. Ja jestem życzliwy wszystkim i nie chce się z nikim kłócić, tylko jak ktoś codziennie Cię obraża to człowiek czasem wybucha. Ale ok, już jest dobrze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, zanim zamknę temat, który uważam za wyczerpany, kilka słów ode mnie jako użytkownika i administratora.

Jako użytkownik nie mam ochoty być wrzucanym do jednego wora z kłusolami, co się zdarza gdy "koledzy" ukrywają swoje miejscówki oraz złodziejami, co mieliśmy okazję zaobserwować właśnie niedawno. 

Znacie mnie w większości i wiecie, że jak łowię ryby to się chwalę, wstawiam zdjęcia,  podaję w miarę dokładne dane lokalizacyjne. Powiem więcej, nie odmawiam nikomu pomocy w pierwszych krokach na nowych łowiskach, czasem zabieram takiego delikwenta lub umawiam się na miejscu. I nigdy nie pożałowałem, poznałem w ten sposób wielu wartościowych ludzi. 

Jako administrator odbieram takie twierdzenia jako strzał w liścia w twarz całej nasze niewielkiej społeczności. Użytkownicy przychodzą i odchodzą, ale jest pewien trzon złożony z wieloletnich userów, którzy niezliczoną ilość razy pomogli, doradzili, wsparli swoją wiedzą i doświadczeniem w zamian oczekując jedynie prostego dziękuję i odrobiny szacunku. Być może dlatego pozwalamy im na nieco więcej niż innym.

Dla nas, administratorów, forum w obecnym kształcie to wiele lat pracy której często nie widać, mnóstwo godzin dyskusji co i jak poprawić, usprawnić i uatrakcyjnić dla użytkowników. O nakładach finansowych właściciela forum nawet nie wspominam.

I tyle.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wind zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...