Skocz do zawartości

Śmierć "Wędkarskiego Świata"


Alexspin
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

21 godzin temu, Baburka napisał:

Oj Adaś, człeku małej wiary! Wszak reklama dźwignią handlu jest...

Siedzę w reklamie od 13 lat i to powiedzenie nie jest mi obce... Ale ... Znasz powiedzenie "Poczta pantoflowa najlepszą formą reklamy". U nas w gronie wędkarskim (również na forum) opisujemy różne miesięczniki wędkarskie. Zauważyłeś że przy każdym wędkarskim opisywanym tytule pada hasło "sporo reklam". Ja rozumiem że z reklamy pokrywają koszty druku, ale mogły by być jakąś wkładką w czasopiśmie, a nie połową treści na każdej stronie. Najlepiej było by zrobić np. cztery kartki w środku czasopisma na same reklamy i ktoś kto nie interesuje się "mega ostrymi hakami,  super łownymi woblerami w Szwecji, czy sondami które wykryją skrzynie złota na dnie" po prostu te kartki sobie wyrwie...

Edytowane przez jungu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, jungu napisał:

Siedzę w reklamie od 12 lat i to powiedzenie nie jest mi obce... Ale ... Znasz powiedzenie "Poczta pantoflowa najlepszą formą reklamy". U nas w gronie wędkarskim (również na forum) opisujemy różne miesięczniki wędkarskie. Zauważyłeś że przy każdym wędkarskim opisywanym tytule pada hasło "sporo reklam". Ja rozumiem że z reklamy pokrywają koszty druku, ale mogły by być jakąś wkładką w czasopiśmie, a nie połową treści na każdej stronie. Najlepiej było by zrobić np. cztery kartki w środku czasopisma na same reklamy i ktoś kto nie interesuje się "mega ostrymi hakami,  super łownymi woblerami w Szwecji, czy sondami które wykryją skrzynie złota na dnie" po prostu te kartki sobie wyrwie...

Adaś, przecież ja żartowałem, to było powiedziane ze złośliwością do wydawnictwa, z ogromna ironią i przekąsem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.12.2020 o 11:04, zwykły michał napisał:

Nowy właściciel ma prawo robić co tylko chce a czytelnicy zweryfikują. Pewnie jest grupa klakierów i dla nich to robi żeby dalej kupowali.

Dokladnie tak to wszystko jest spisek raczka raczke myje

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Taka ciekawostka, pan Jacek Kolendowicz został naczelnym WW. 

Oto dowód na to, że jak bida zajrzy do tyłka to można 20-letnie przekonania odwiesić na kołek. Facet dla mnie odstręczający swoim zachowaniem wobec mających inne spojrzenie na świat okazał się na dodatek człowiekiem bez kręgosłupa.

Jak dla mnie żenada roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kamień napisał:

Mógłby ktoś przybliżyć jakie nastawienie miał JK do wędkarzy? 

Mógłby, szczególnie uwzgledniając wędkarzy internautów, ale nie chcę dostać bana za wyrażenia ani nikogo obrazić w dodatku niesłusznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, Docio said:

Mógłby, szczególnie uwzgledniając wędkarzy internautów, ale nie chcę dostać bana za wyrażenia ani nikogo obrazić w dodatku niesłusznie.

To ja może odpowiem w formie obrazkowej ;)

d73d524ff1851ffc2aa337d6e3f8e4f3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

No i po WŚ. Dostałem dziś info ze sprawdzonego źródła. Panu wszech-redaktorowi Mireckiemu wraz z sekretarzem Wośkiem udało się rozmontować fajny magazyn w dwa lata z hakiem. Kto miał z nimi kontakt, jako autor, wie co wyczyniali (nieodbieranie zamówionych tekstów i łganie w twarz). Szkoda tytułu, ale uporczywa terapia też nie jest ok.

AKA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było do przewidzenia. Ci panowie nadają się do prowadzenia periodyku jak wół do karety. Pod ich kierownictwem pada już drugi, najpierw WMH, a teraz WŚ. Ci panowie nadają się do wywożenia ... a nie do kierowania redakcją.
Szkoda, bo WŚ istniał od 1995r. za trzy lata byłby jubileusz 30-lecia.:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W internecie można znaleźć ogromne ilości materiałów do czytania.

Nie znam polskiej prasy wędkarskiej ale prenumeruję coś takiego. Techniki połowu specjalnie się nie różnią, sprzęt jest taki sam wszędzie a język angielski przetłumaczy przeglądarka. Archiwum artykułów jest pokaźne i wystarczy na bardzo długo.

 

Edytowane przez zwykły michał
literufka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
5 godzin temu, Dario1906 napisał:

I jak tam kupuje ktoś?? Czy wszyscy teraz tylko internet

Ciężko znaleźć teraz jakąś nową wartościową książkę o tematyce wędkarskiej.

Dlatego trzymam się swojego klasycznego zbioru. Choć on też został mocno przerzedzony. Książki w których autor np. przekonywał że szczupak za nic nie weźmie na martwą rybkę i inne z kardynalnymi błędami (a błędów tych było mnóstwo w niektórych książkach aż dziwiłem się że ktoś podjął się je wydawać) pisane przez ludzi którzy według mnie nie byli wędkarzami zaliczyły piec :)

Prasy nie kupuję bo nie widzę celu. Reklamy te same w internecie, nowości w przynętach sztucznych czy innym sprzęcie te same. Podstawy rocznego cyklu poszczególnych gatunków, skuteczne przynęty naturalne na nie są niezmienne więc tu też nikt nie błyśnie odkryciem.

Dodam że nie jestem wrogiem prasy i każdy ma prawo decydować osobiście. Jednak z tego na ile się orientuję rynek prasy o tematyce wędkarskiej jest u nas w kraju tak ubogi że już mniej być nie może bo zostanie nic.

 

Edytowane przez ryukon1975
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J/W trzymam sie klasyki Wyganowski Stzrelecki, Choynowski ostatnio znalazłęm Jeleńskiego Wędkarstwo muchowe warszawa 1991 to najnowsza pozycja w moim zbiorze co poza ty Alfred Samet i Zeikse z nowościami jakoś nie umiem sie pogodzić szczególnie sprzętowymi :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...