Skocz do zawartości

Najlepszy sprzęt na zaczęcie przygody ze spinningiem


Rekomendowane odpowiedzi

Całe życie łowiłam na spławik, okazjonalnie z mężem gruntowo lub spinningiem, niestety od rozstania się z nim nie posiadam sprzętu do tego typu łowów, a wspomnienia z niego są bardzo pozytywne i chciałabym do nich wrócić. Za pomoc z góry dziękuje. Każda sugestia jest dobra :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli węglowy feeder z ciężarem wyrzutowym około 100 gram jeżeli mówimy o karpiach 2-4 kilo do tego żyłka taka w miare uniwersalna 0.30 w nawoju powiedzmy 600 metrów i odpowiednio ciężki kołowrotek. 

P.Z.T. Karpie łowimy na grunt a nie na spinning.

Edytowane przez mikolaj łódzki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, xAnia napisał:

Planuje łowić karpie, moje ulubieńce. Budżet myśle, że do 5 tys.,

Jeśli to nie pomyłka i naprawdę przeznaczasz do 5000 pln na sprzęt do połowu karpi, to uzbrój się w cierpliwość, to już nie masówka i potrzeba czasu aby sprawdzić co oferuje obecnie rynek z górnej półki, choć nie koniecznie z taką ceną.

Z chęcią poszperam ale właśnie wpadłem jedynie sprawdzić co się dzieje, gdyż jestem w trakcie przesiadki z jednego kompa na nowy. |O nim w innym poście.

Naprawdę proszę poczekaj. To szukanie będzie prawdziwą przyjemnością. Niestety najwcześniej za 3-4 dni będę mógł zacząć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sztuczna inteligencja już całkiem niezły poziom osiąga, jeszcze trochę i maszyny dojdą do wniosku ze ludzie są podobni użytkowo do wirusów ale w sumie można ich wykorzystywać jako żródło energii 
:(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...