Skocz do zawartości

Pokrowiec na dwie wędki 150 cm.


Baburka
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

On 1/29/2021 at 10:02 AM, Baburka said:

Do tego wiaderko zanętowe chyba powyżej litra, kilka dodatkowych rzepów i pokrowiec na siatkę  

 

Zacny zakup. W dodatku cena robi wrażenie. Wiadro niestety średnio się nadaje do zanęt, bardziej do transportu. Trudno wyczyścić i później pleśnieje. Plastik jest zdecydowanie lepszy do zanęt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, zwykły michał napisał:

Zacny zakup. W dodatku cena robi wrażenie. Wiadro niestety średnio się nadaje do zanęt, bardziej do transportu. Trudno wyczyścić i później pleśnieje. Plastik jest zdecydowanie lepszy do zanęt :)

Wiedząc o tym zakupiłem najzwyklejsze budowlane za 9 pln i jeździ sobie spokojnie na pace nie wadząc nikomu. Przy okazji jeżdżą w nim gary, kupa rzeczy, w sumie, mniej do zapakowania przed wyjazdem.

Te wiadro za 9 pln różni się od tańszych nawet o połowę tym, że ma już odpowiednio grube ścianki i w rękach ani pod obciążeniem nie jest "miękkie".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem taki pokrowiec z 5-6 lat temu. Widzę, że nawet do dzisiaj dodatkowe gadżety są te same :-)

Zaleta to pojemność: 3 uzbrojone wędki karpiowe, parasol, podbierak karpiowy, 500l worek na śmieci, 4 uzbrojone podpórki z sygnalizatorami, worek do ważenia ryb, sztyca do podbieraka, kilka podpórek zapasowych. Suwaki wytrzymywały największe przeciążania i nic się z nimi nie działo.;-)

Służył mi bezproblemowo do zeszłego roku. Niestety nie pomyślałem, żeby do kieszeni bocznej (wąskiej) wkładać podpórki ostrym końcem do góry i w końcu zrobiła mi się dziura.

Jedyni minus dla mnie to taki, że ten materiał jest mało sztywny. Ja woziłem ten pokrowiec na wózku elektrostatyk, ze względu na wagę i widziałem, że całość nie stoi sztywno na rurkach od wózka.

Pozdrawiam

Marcin

 

 

Edytowane przez mrucin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...