Jump to content
Sign in to follow this  
Nicco Puccini

Ankieta konkursowa- Drapieżnik w obiektywie II

Głosowanie na najciekawsze zdjęcie   

33 members have voted

1. 1. Czyje zdjęcie według Ciebie jest najciekawsze/najlepsze?

• Woldi
      0
    • Okno
      14
    • Vantium
      1
    • ~Piotr~
      1
    • kawes171
      0
    • Janokit
      1
    • MICHNIK
      0
    • gangaleon
      0
    • atomic
      1
    • rybcok1985
      4
    • Areh
      0
    • baloonstyle
      1
    • Bluzer
      10

Recommended Posts

Guest woldi

a może dogrywka z nowymi zdjeciami?

i wszysy od nowa głosują! Jestem za :)

mój poprzedni post został usunięty przez winda gdyż podobno złamałem dwa warunki regulaminu... trochę szczerości w ostrych słowach i od razu cenzura... nie będę więcej pisał bo i tak wind to usunie. Podobno mamy wolność słowa

i nie gadaj mi że łamię regulamin pisząc prawdę bo to mi przypomina przepychanki PIS PO a tego ma po dziurki w nosie

szukanie dziur w prawie i wykorzystywanie tego jest analogiczne do wyszukiwania powodów do usuwania moich postów w oparciu o regulamin którym się posługujesz

jak chcesz to znajdę na forum większych "złamasów regulaminowych" niż ja z krótką szczerą wypowiedzią

jeśli to usuniesz wind to i tak wypowiem się na tym forum w tej kwestii albo się sam usunę tak jak ty usuwasz mojeposty

Edited by Minus

Nie spodziewałem się takiej sytuacji, że po przedłużeniu głosowania będzie trzeba ogłaszać....DOGRYWKĘ!....

Tak, niniejszym ogłaszam dogrywkę trwającą do piątku tego tygodnia. Uprzedzam też, iż jest to już ostateczny termin :)

Zapraszam więc do głosowania Panie i Panowie.

Nikoś a ty w czwartek zmieniasz zasady, poczekaj do piątku. Tak gwoli ścisłości, do jedenastu to ty chyba liczyć umiesz?. Edited by okno

mój poprzedni post został usunięty przez winda gdyż podobno złamałem dwa warunki regulaminu... trochę szczerości w ostrych słowach i od razu cenzura... nie będę więcej pisał bo i tak wind to usunie. Podobno mamy wolność słowa

i nie gadaj mi że łamię regulamin pisząc prawdę bo to mi przypomina przepychanki PIS PO a tego ma po dziurki w nosie

szukanie dziur w prawie i wykorzystywanie tego jest analogiczne do wyszukiwania powodów do usuwania moich postów w oparciu o regulamin którym się posługujesz

jak chcesz to znajdę na forum większych "złamasów regulaminowych" niż ja z krótką szczerą wypowiedzią

jeśli to usuniesz wind to i tak wypowiem się na tym forum w tej kwestii albo się sam usunę tak jak ty usuwasz mojeposty

OK, tego postu nie usunę. Złamałeś wczoraj regulamin w dwóch pkt. Fakt, wyraziłeś swoją opinię, masz do tego prawo, wszak

mamy wolność słowa

ale mogłeś zrobić to w sposób bardziej cywilizowany, a tym bardziej zgodny z regulaminem. Tym bardziej, że rejestrując się tutaj ów regulamin zaakceptowałeś. Już raz otrzymaleś ostrzeżenie za używanie wulgaryzmów, zostało ono cofnięte, powinieneś wczoraj otrzymać kolejne, ale z róznych względów tego nie zrobiłem. Za to napisałem do Ciebie PW. Wydawało mi się, że jesteś dorosłym facetem i potrafisz dotrzymać zobowiązań, które podjąłeś akceptując regulamin. Jeżeli widzisz tu

"złamasów regulaminowych"

masz mozliwość, jak każdy użytkownik zgłosić to administracji.

Jeżeli chcesz usunąć konto zgłoś to hege lub Nikosiowi. Tym samym kończę dyskusję nt. Twojego pojmowania "wolności słowa".

Nikoś a ty w czwartek zmieniasz zasady, poczekaj do piątku. Tak gwoli ścisłości, do jedenastu to ty chyba liczyć umiesz?.

Widocznie zapomniałem jak się to robi...

A na serio- jestem człowiekiem, popełniłem błąd, nie wiem czy ze zmęczenia czy z innego powodu, ale dobrze, że zwróciłeś mi Janku uwagę, za co dziękuję. Za błąd przepraszam wszystkich. Jako, iż dogrywkowa ankieta powstała z wyniku mego błędu i okazała się zbędna, zamknąłem tamten temat. Więcej zmian nie będzie, zgodnie z tym co zacytował Okno, dziś koniec konkursu, o północy.

. Tak gwoli ścisłości, do jedenastu to ty chyba liczyć umiesz?.

Tak, z tym,że nie ma pokazanych dat/godzin oddania głosu. jak padła propozycja dogrywki to był remis,dopiero miedzyczasei ktos zagłosował. Z nowymi zdjeciami w dogrywce mogłoby być ciekawiej;)

Guest woldi

Byłoby ciekawiej, ale sprawiedliwie będzie jak głosowanie zakończy się dziś i jego wyniki będą uznane za oficjalne i mówię to pomimo, że za Tobą lobbowałem ;)

Zgodnie z zapowiedzą konkurs dobiegł końca godzinkę temu....

Wyniki:

I miejsce- Okno z wynikiem 11 głosów.

II miejsce- Bluzer z wynikiem 9 glosów

III miejsce - rybcok1985 z wynikiem 4 głosów.

Zwycięzcy dostaną odpowiednią wiadomość pw ze szczegółami odnośnie nagród.

Gdyby ktoś miał jakiekolwiek wątpliwości czy pytania, proszę o informację.

Gratulować zwycięzcom, dziękować pokonanym...

Piękne fotki, i ta rywalizacja...

Super konkursiwo...

Witam

Dzięki wszystkim za uznanie, tak wyszło :)

I tobie Woldi też :)

Edited by okno

Gratuluję Panom na podium. Może w przyszłym roku uda mi się nawiązać walkę :D

Edited by Areh

Też jestem ciekawy, bo cytrynówki tam nie mają :P

Witam

Na topost-160-0-86636600-1351015672_thumb.jpg

Pozdrawiam

Spodnie również powinny dojść niebawem. Idealne na jesienno-zimowe wypady tylko pozazdrościć takiego ciucha.

Gratulacje !

Edited by Pirania

Witam

Spodnie i reszta dotarły. Należą się podziękowania Pirani za szybkie i sprawne załatwienie. Dobry sklep do zakupów.