Jump to content

Recommended Posts

Hejka

Pany zdecydowanie polecam te kalosze https://bogarobhp.pl/pl/95_lemigo oczywiście jak wszystko maja swoje wady ale w porownaniu z cena i jakoscia calkuem spoko. A moze macie jakies inne sprawdzine marki butow wrdkarskich oprocz tego?

A po co komu buty wędkarskiej marki, to jest tak jak z pudełkami na akcesoria. Można kupić wędkarskie ale zapłacisz 2x więcej niż za zwykłą skrzynkę na narzędzia

Ja mam takie link. Polecam testowałem je w temperaturze 5-10 stopni i 20-30 stopni Celsjusza. Ani nie zrobiły się twarde ani nie roztopiły. 

11 hours ago, m4ko said:

A po co komu buty wędkarskiej marki, to jest tak jak z pudełkami na akcesoria. Można kupić wędkarskie ale zapłacisz 2x więcej niż za zwykłą skrzynkę na narzędzia

Masz naklejkę a to dodaje prestiżu ;) 

W dniu 15.05.2021 o 22:33, Jakubek87 napisał:

Hejka

Pany zdecydowanie polecam te kalosze https://bogarobhp.pl/pl/95_lemigo oczywiście jak wszystko maja swoje wady ale w porownaniu z cena i jakoscia calkuem spoko. A moze macie jakies inne sprawdzine marki butow wrdkarskich oprocz tego?

Użytkownik: Jakub, Rzeszów

Cytat z zalinkowanej strony : "Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów nasze sklepy bhp znajdują się w Rzeszowie oraz Krakowie. Serdecznie zapraszamy również do naszej hurtowni w Krośnie."

Przypadek?

Edited by HaDe

Godzinę temu, HaDe napisał:

Przypadek?

Jesteś nowy, więc zwracasz na to uwagę. My od dawna w przypadki nie wierzymy. :) 

Zniknął, jak pieniądze z komunii, a niedługo potem pojawił się nowy telewizor