Skocz do zawartości

Zestaw do odleglościowki


Dawid1812
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie mam pytanko a dokładniej dwa.

Czy od biedy kołowrotek Mikado UV 4008 nada się do tej metody??

I drugie pytanie jaki kij dobrać na początek? kwota do 200zl

Nie chce więcej ponieważ to moje początki z tą metodą. 

Teraz będę łowił w okresie wiosennym na kanale o szerokości do 25m a w lato na jeziorze głównie będę łowił leszcze i płocie 

Ogólnie rybki do max 1.5kg 

Dziekuje za każdą pomoc 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, zwykły michał napisał:

Każda będzie dobra na podkład bo służy tylko do tego żeby zapełnić szpulę przed nawinięciem właściwej żyłki. 

Shimano Sonora  SW Match tele 4,2m 20G a czy ta wędka na początek będzie wystarczająca

 

Edytowane przez wind
edycja linku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dawid1812 napisał:

a czy ta wędka na początek będzie wystarczająca

Jeśli już na starcie chcesz się zniechęcić do tej metody, to tak, będzie dobra. Lekki, poręczny kijek, to podstawa i ma ci zapewnić komfort wędkowania. 

W twoim budżecie mieści się ten kijek i zapewniam cię, że warto go mieć. W ub roku poleciłem go swojemu koledze i jest tak zadowolony, że właśnie kupuje drugi taki sam. Obejrzyj i porównaj ciężar obydwu kijków. Cena mieszcząca się w budżecie, ciężar mniejszy niemal o 1/3 to pełen komfort wędkowania. Nie warto z oszczędności pakować się w jakąś "łupę"... 

Kołowrotek też kiepski wybierasz. Mam nadzieję, że jeszcze nie kupiłeś... Za mniejsze pieniądze masz o niebo lepszy kołowrotek TEN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o kołowrotek Mikado UV 4008  to jak zostało wspomniane to trochę spory kołowrotek jak na łowienie metodą odległościową. No ale jeśli rzuty nie będą dłuższe niz 25m to powinien ogarnąć, w końcu i tak głównie będzie na podpórce. Natomiast jeśli chodzi o kij w tej cenie spokojnie kupisz VDE-Robinson Team Nano Core SX3 Match 420cm 5-20g. Lekki smukły blank ,który pozwala na dalekie rzuty zestawem. A z pewnością poradzi sobie ze sztukami powyżej wspomnianych 1,5 kg

VDE-Robinson Team Nano Core SX3 Match

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...