Jump to content

Recommended Posts

Na początku wiosny wykupiłem sobie ulgową składkę członkowską oraz ulgową składkę na ochronę i zagospodarowanie wód jako student do 24 roku życia. Problem polega na tym, że w jesienią mam 24 urodziny i zastanawiam się czy będę musiał dopłacić coś, żeby mieć normalną składkę, wykupić składkę od zera czy po prostu do końca roku wystarczy ta, którą kupiłem. Jak na to patrzą w przypadku kontroli?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, spuawik napisał:

...zastanawiam się czy będę musiał dopłacić coś, żeby mieć normalną składkę, wykupić składkę od zera czy po prostu do końca roku wystarczy ta...

Wystarczy ta.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Godzinę temu, Docio napisał:

Wystarczy ta.

Dzięki, a mógłbyś napisać, gdzie można znaleźć informację, że ta wystarczy? Sam szukałem jakiegoś regulaminu czy czegoś, gdzie by było coś o składkach i nigdzie nie znalazłem, a dobrze by było, gdybym w przyszłości sam wiedział, gdzie sprawdzać takie rzeczy.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie sprawdzisz.

Opłaty wnosi się z aktualnym w dniu wpłaty stanem prawnym i są one obowiązujące do końca swojej ważności, o ile są to opłaty całoroczne. Nie jest istotne, że w okresie obowiązywania opłat zmieni się twój status prawny. Będzie on uwzględniony dopiero przy kolejnej opłacie.

Wyjątkiem są opłaty okresowe i gdybyś po swoich urodzinach wybierał się do innego Okręgu na ryby, to wtedy lepiej zapytać się w kasie Okręgu, bo tego nie wiem, czy akurat opłaty liczone są w odniesieniu do opłaty członkowskiej, czy do faktycznego stanu prawnego.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×