Skocz do zawartości

Wędka westin w3 finesse jig


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam w planach zakup wędki westina finnesse jig 7-28g, w planach mam łowic na nią sandacze. Nigdzie nie mogę znaleźć czy ta wędka ma szczytówkę wklejankę czy zwykłą, i druga rzecz czy nadaję się do łapania mętnookich. Łowic będe głównie z brzegu i czasem z łódki, głównie na gumy.

Z góry dziękuję 

Edytowane przez Kacper Jajkowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, wędkarstwo z pasją napisał:

dopisek "Jig " zazwyczaj oznacza wklejankę

Ok, mógłbyś polecić jakąś wędkę ze zwykła szczytówką, myślałem też na Savage gear sg2 medium game 12-35 g. Albo jakąs inną wędkę z westina, słyszałem że mikado fajne wędki robi, tylko taki problem że u mnie w sklepie nie ma mikado, jest głównie abu, westin, savage gear i berkley i jakieś inne, mieszkam w szwecji.

Edytowane przez Kacper Jajkowski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 7.06.2021 o 06:53, Alexspin napisał:

Na szczęście, z mojego doświadczenia, raczej omijaj kijki MIKADO, próbowałem trzykrotnie i tyleż razy zawiodłem się.

Ja mam dwa wędziska Mikado, ale spiningami bym ich nie nazwał. To raczej barbarzyńskie gruntówki, SCR 330 SEA HEAVY PICKER do 400g. Idealne do ciężkiego łowienia z gruntu na Narwii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacper, w takiej kwocie masz już naprawdę spory wybór, nie koniecznie Westin, który w mojej osobistej opinii jest mocno przereklamowany.

Prośba, napisz jakiej długości wędzisko potrzebujesz, maksymalne cw, czy łowisz z brzegu czy z łodzi.

Wbrew pozorom ma to duże znaczenie. Wędkuję większą część swojego życia, jakieś tam pojęcie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Metal napisał:

Kacper, w takiej kwocie masz już naprawdę spory wybór, nie koniecznie Westin, który w mojej osobistej opinii jest mocno przereklamowany.

Prośba, napisz jakiej długości wędzisko potrzebujesz, maksymalne cw, czy łowisz z brzegu czy z łodzi.

Wbrew pozorom ma to duże znaczenie. Wędkuję większą część swojego życia, jakieś tam pojęcie mam.

Długość około 2.40, głównie łapie z brzegu ale czasem też na łodzi, cw do 30 gram max 35 gram

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem tego westina w3, tak to wklejanka. Rozumiem że z jakiś powodów wolałbyś jednak zwykłą szczytówkę.

W tych parametrach poleciłbym Ci GUNKI POWER GAME S-240 MH/H cw 10-35g

Waga porównywalna z westinem w3, cena prawie połowę niższa.

Jeżeli masz możliwość obejrzeć w sklepie, polecam Ci również Mistrall Lexus Zander spin 2,40 cw 5-35.

Syn mojego dobrego kolegi posiada takowy, ja również rozważam jego zakup, do łowienia z łodzi w Narwii.

Gdy zakupię tego mistralla podzielę się opinią tu na forum

Edytowane przez Metal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Metal napisał:

Oglądałem tego westina w3, tak to wklejanka. Rozumiem że z jakiś powodów wolałbyś jednak zwykłą szczytówkę.

W tych parametrach poleciłbym Ci GUNKI POWER GAME S-240 MH/H cw 10-35g

Waga porównywalna z westinem w3, cena prawie połowę niższa.

Jeżeli masz możliwość obejrzeć w sklepie, polecam Ci również Mistrall Lexus Zander spin 2,40 cw 5-35.

Syn mojego dobrego kolegi posiada takowy, ja również rozważam jego zakup, do łowienia z łodzi w Narwii.

Gdy zakupię tego mistralla podzielę się opinią tu na forum

Dzięki za pomoc, a nie używałeś może kija Effzett intenze spin 7-28 228cm? Oglądałem jej recenzje na wmh, ale chciałbym też opinie kogoś innego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kacper, nie widziałem tego DAM-a 7-28g jak będę w sklepie obejrzę go. Recenzje WMH nie są bezstronne, recenzują to czym handlują, złego słowa nie powiedzą.

Ja mam ten komfort że nie jestem poukładany z żadną firmą z branży wędkarskiej, mogę sobie pozwolić na krytyczne opinie.

 

Ten Effzett może mieć wolniejszą akcję od tego Westina W3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Metal napisał:

Kacper, nie widziałem tego DAM-a 7-28g jak będę w sklepie obejrzę go. Recenzje WMH nie są bezstronne, recenzują to czym handlują, złego słowa nie powiedzą.

Ja mam ten komfort że nie jestem poukładany z żadną firmą z branży wędkarskiej, mogę sobie pozwolić na krytyczne opinie.

 

Ten Effzett może mieć wolniejszą akcję od tego Westina W3.

Ok, dzięki za pomoc 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z doświadczenia użytkownika polecam Black Rock.  Ten 10-35g nieco dłuższy, a 7-28g nieco krótszy, ale jego dynamika pozwala na rzuty porównywalne z wędziskami dłuższymi o jeden rozmiar, więc 275cm można porównywać z 300cm, a 218cm z 240cm.

To wędzisko OKUMY, tylko sygnowane przez DRAGONA.

Przepraszam za wskazanie konkretnego sklepu, ale tylko tam znalazłem ten kijek.

Edytowane przez Alexspin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...