Skocz do zawartości

Czy to samodzielność


Ksen423
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Przychodze z dość nietypowym pytaniem, mianowicie nie daje mi odpocząć taka myśl, byliśmy na prywatnym stawie ze znajomym, lowilismy w odległości od siebie, po jakimś czasie powiedział mi ze ma dobre miejsce gdzie zlowil 3 spore karpie ,  chciał mi tam zarzucić bo nie wiedzialem do końca o które miejsce mu chodzi , zarzucił mi tam a ja gdy było bramie rybę zacialem i wyciafnalem ( on wziął Przy tym podbierak ale to normalne) karp był spory jak dla mnie wiec  cały czas myślę czy ja go faktycznie sam wylowilem , gdy by to była mała płoć nie było by problemu , w końcu zarzucanie to dość ważną czynność wiec czy według was ta rybę zlowilem sam czy raczej nie do końca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie Janie, zarzucanie nie jest najprostszą sprawą. Jeśli jesteś początkującym to nie ma co się dziwić że nie idzie ci to najlepiej, ale nawet gdy jesteś już doświadczony, to mogło ci to sprawić problem. Każdy popełnia błędy. Nie ma co się zasmucać. Gratuluję złapania dorodnego okazu.

Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Karpionator17 napisał:

Panie Janie, zarzucanie nie jest najprostszą sprawą. Jeśli jesteś początkującym to nie ma co się dziwić że nie idzie ci to najlepiej, ale nawet gdy jesteś już doświadczony, to mogło ci to sprawić problem. Każdy popełnia błędy. Nie ma co się zasmucać. Gratuluję złapania dorodnego okazu.

Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.

Dziękuję serdecznie i nawzajem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...