Jump to content
Sign in to follow this  
Ksen423

Czy to samodzielność

Recommended Posts

Cześć

Przychodze z dość nietypowym pytaniem, mianowicie nie daje mi odpocząć taka myśl, byliśmy na prywatnym stawie ze znajomym, lowilismy w odległości od siebie, po jakimś czasie powiedział mi ze ma dobre miejsce gdzie zlowil 3 spore karpie ,  chciał mi tam zarzucić bo nie wiedzialem do końca o które miejsce mu chodzi , zarzucił mi tam a ja gdy było bramie rybę zacialem i wyciafnalem ( on wziął Przy tym podbierak ale to normalne) karp był spory jak dla mnie wiec  cały czas myślę czy ja go faktycznie sam wylowilem , gdy by to była mała płoć nie było by problemu , w końcu zarzucanie to dość ważną czynność wiec czy według was ta rybę zlowilem sam czy raczej nie do końca?

To już kwestia własnego podejścia, tak naprawdę to równie dobrze mogłeś złowić karpia w tym miejscu co miałeś zarzucone wcześniej. 

Zarzucanie to jeden z wielu elementów skutecznego łowienia. Przynęta, głębokość, budowa zestawu, wielkość haczyka, grubość żyłki i pewnie jeszcze coś.

Niepotrzebnie masz wyrzuty sumienia ;)

Równie dobrze mógłbyś martwić się że złowiłeś rybę wędką jakiegoś producenta, a nie zrobioną własnoręcznie, ta sama zasada :D

Panie Janie, zarzucanie nie jest najprostszą sprawą. Jeśli jesteś początkującym to nie ma co się dziwić że nie idzie ci to najlepiej, ale nawet gdy jesteś już doświadczony, to mogło ci to sprawić problem. Każdy popełnia błędy. Nie ma co się zasmucać. Gratuluję złapania dorodnego okazu.

Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.

1 godzinę temu, Karpionator17 napisał:

Panie Janie, zarzucanie nie jest najprostszą sprawą. Jeśli jesteś początkującym to nie ma co się dziwić że nie idzie ci to najlepiej, ale nawet gdy jesteś już doświadczony, to mogło ci to sprawić problem. Każdy popełnia błędy. Nie ma co się zasmucać. Gratuluję złapania dorodnego okazu.

Pozdrawiam i życzę dalszych sukcesów.

Dziękuję serdecznie i nawzajem :D