Skocz do zawartości

Coś z nowości wędzisk do Metody?


kuba
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka wszystkim, rozglądam się za drugim wędziskiem do metody w budżetowej kwocie do 250zł. Od kilku dni przeglądam rynek i na nic ciekawego nie mogę trafić. Może wy coś możecie polecić? :D

Pierwsza moja wymarzona wędka do metody, którą kupiłem rok temu to Mikado Ultraviolet 3,3 do 90g i osobiście jestem z niej bardzo zadowolony. Bardzo fajna praca paraboliczna!

Poszukuje drugiej takiej i już myślałem, aby po prostu kupić drugą taką samą ale ciekawość mnie zżera i chciałbym być posiadaczem jakiegoś innego modelu.

Poszukuje wędki 3,3 ewentualnie 3,6 do 100g o fajnej parabolicznej akcji. Łowiska głównie komercyjne i wiadomo karpie, jesiotry amury od 2 do nawet 15kg. 

Jak ktoś ma pytania dotyczące mojej szczegółowej opinii o UV z chęcią się podzielę! 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie, ze dodam.

Poniekąd zdecydowany jestem na WĘDKA DAIWA NINJA X METHOD FEEDER 3,60 / 80G tylko, że wszędzie jest niedostępna a ma na prawdę dobre opinie.

Mógłbym dołożyć trochę i mieć Nevis Vanity Carp Feeder / 3,30 m / 30 - 90 g i pytanie czy warto, też ciężko z jej  dostępnością :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...