Skocz do zawartości

Zestaw na Początek


Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich,

Przymierzam się do zakupu mojego pierwszego zestawu. Chciałem zakupić tani zestaw na karpie/Amury, znalazłem w internecie pełno "Gotowych" zestawów do zakupienia i przychodzę z zapytaniem czy takie coś się wogóle opłaca kupić i to wytrzyma. Dziękuje wszystkim za pomoc. :) Miałem w planach łowić takim sprzętem na grunt.

Przykładowe zestawy, które znalazłem;

LINK | Pierwszy zestaw

LINK | Drugi zestaw

LINK | Trzeci zestaw

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Omijaj gotówce :)

Na pierwszy rzut oka zestaw numer jeden jeszcze jakoś wygląda ale pozostałe to zbieranina z magazynu. Połowa z tego w ogóle Ci się nie przyda.

JKarp poleca sprzęt tego typu i warto zerknąć na jego posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, zwykły michał napisał:

a ja ich wysoko oceniłem

Jak widać marketing oparty na wysokiej marży i haśle "tylko u nas pewne oryginały" nie zadziałał do końca skutecznie a upadek jest bardzo bolesny i donośny.

Z drugiej strony, marka to Fish-XPro firmy Raven Fishing z Holandii ale skąd oni to wzięli, to nawet nie pytam, bo sami wiecie. :) I może jeszcze jedno. Zestaw ten sprzedawany jest po ok 102 Euro, tyle że ich zarobki są zdecydowanie wyższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zestaw dwóch wędzisk i dwóch kołowrotków kosztuje aż 102 euro to nie mam pytań o jakość takiego sprzętu. Z drugiej strony po co komu dwie wędki na początek? Mam trochę praktyki i nie lubię łowić na dwie bo druga zwyczajnie przeszkadza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.07.2021 o 09:39, wind napisał:

Poszukaj o poczytaj na forum opinie kolegów na temat wszelkich gotowych zestawów.

 

4 godziny temu, SzybkiOkoń napisał:

Zdecydowanie odradzam kupowania zestawów… (...)

Nic dodać nic ująć, kupowanie tak zwanego "zestawu" to najgorsza z opcji zaopatrzenia się w sprzęt. Zazwyczaj są to elementy poreklamacyjne, "zalegacze" magazynowe, a do tego w przytłaczającej większości elementy zupełnie do siebie nie pasujące, albo zbędne. Co prawda mam zaledwie mgliste pojęcie o metodach niespinningowych, ale to co piszą koledzy odnosi się do każdego sprzętu niezależnie od metody połowu.

Omijaj wszelkie gotowe zestawy szerokim łukiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...