Skocz do zawartości

Cóż to za haniebny pomysł, żeby przy rejestracji była konieczność podawania skrótu on Polski Związek Wędkarski?


Rekomendowane odpowiedzi

Cóż to za haniebny pomysł, żeby przy rejestracji była konieczność podawania skrótu on Polski Związek Wędkarski? Przecież to ile oni nakradli to takich pieniędzy ja w życiu nie widziałem! Kto to widział, żeby w ogóle tych złodziei w to forum wpychać! Już jak młody byłem, żeby ojciec mnie uczył, żeby nie ufać PZW, bo już wtedy kradli! Mieli zarybiać zbiorniki, i co? Gówno! Ukradli wszystkie pieniądze na to przeznaczone! A prezes jeździ mercedesem! To forum powinno być przeznaczone dla wolnych wędkarzy, a nie tych zniewolonych przez PZW! Dzięki Bogu mnie już w 2007 wydalili z tego przedsięwzięcia. Wstyd!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, MirosławWędkarzPRO2137 said:

Przecież to ile oni nakradli to takich pieniędzy ja w życiu nie widziałem! Kto to widział, żeby w ogóle tych złodziei w to forum wpychać!

Nazywanie kogoś złodziejem, bez prawomocnego wyroku, jest karalne na wniosek pokrzywdzonego. Zastanów się dwa razy zanim kogoś tak nazwiesz.

 

3 hours ago, MirosławWędkarzPRO2137 said:

To forum powinno być przeznaczone dla wolnych wędkarzy, a nie tych zniewolonych przez PZW!

Forum jest prywatne i właściciel ma prawo stworzyć takie jakie chce. Może być dla wędkarzy z jedną nogą albo tylko zezowatych ;) Nikt tutaj nikogo nie trzyma na siłę.

Są inne fora mniej przyjazne PZW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.08.2021 o 10:17, MirosławWędkarzPRO2137 napisał:

Cóż to za haniebny pomysł, żeby przy rejestracji była konieczność podawania skrótu on Polski Związek Wędkarski? Przecież to ile oni nakradli to takich pieniędzy ja w życiu nie widziałem! Kto to widział, żeby w ogóle tych złodziei w to forum wpychać! Już jak młody byłem, żeby ojciec mnie uczył, żeby nie ufać PZW, bo już wtedy kradli! Mieli zarybiać zbiorniki, i co? Gówno! Ukradli wszystkie pieniądze na to przeznaczone! A prezes jeździ mercedesem! To forum powinno być przeznaczone dla wolnych wędkarzy, a nie tych zniewolonych przez PZW! Dzięki Bogu mnie już w 2007 wydalili z tego przedsięwzięcia. Wstyd!

 

Cytat ze statutu:

§ 1

Polski Związek Wędkarski, w skrócie PZW, zwany dalej Związkiem, jest dobrowolnym, samorządnym stowarzyszeniem miłośników wędkarstwa i sportu wędkarskiego, kontynuatorem tradycji zorganizowanego wędkarstwa w Polsce.

Cyt. Ze słownika PWN:

stowarzyszenie, 

dobrowolne i trwałe zrzeszenie osób, o celach niezarobkowych, samodzielnie określające swoje programy i strukturę;

Nie zniżę się do Twojego poziomu i nie napiszę co myślę o takich krytykantach. Jeżeli piszesz o PZW ONI, to już się kompromitujesz. Trudno jest polemizować z kimś, kto nie potrafi przeczytać pierwszego paragrafu Statutu.  Zadam Ci jedno pytanie? Ile razy byłeś na zebraniu i czy startowałeś w wyborach na jakąkolwiek funkcję w PZW. Bo jak nigdy, to zamknij gębę i klaszcz!

Nie twierdzę, że jest dobrze, ale jak 90+ członków ma gdzieś uczestnictwo na zebraniach i angażowanie się, to niech się nie odzywa, bo nie ma do tego moralnego prawa..

Kto w końcu jest PZW? My, czy oni? Mądrzy próbują, albo się poddali, bo przegrali z głupotą i biernością "członków". Cwaniacy tylko to wykorzystują.

Edytowane przez HaDe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MirosławWędkarz PRO2137 

jesteś pewien, że przeczytałeś to co napisałeś? PZW kradnie, czyli Zbyszek, Michał, Hubert i ja, a jeśli należysz do Związku to Ty również. Czemu Ci przeszkadza, że prezes jeździ Mercedesem, jesteś pewien, że ukradł?

Nie ulega wątpliwości, że struktura i sposób organizacji PZW to anachronizm, że są ludzie pełniący funkcje, którzy robią to wyłącznie dla pieniędzy, ale powiedz gdzie ich nie ma? Masz potwierdzone informacje, dowody, to pisz o nich.

Nazywając PZW złodziejami, obrażasz całą rzeszę wędkarzy. Nie jestem fanem struktur, organizacji i jej "funkcjonariuszy", ale obrażanie ponad 600 tys. uczestników, to gruba przesada.

Nie odpowiada Ci organizacja, nikt Cię nie przymusza do pozostawania w jej szeregach, jest coraz więcej łowisk komercyjnych, poczytaj reklamy, idź tam i sam wyciągnij wnioski.

 

 

Edytowane przez Alexspin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...