Skocz do zawartości

feeder do 250zł


Rekomendowane odpowiedzi

dzien dobry prosze o pomoc w doradzeniu jaką wędke kupic (samego kija) wędka bedzie używany do medody feeder zależy mi na tym  by zmieścic sie  w cenie 250zł żeby max ciężar wyżutu wynosił nie mniej niż 100g i by długośc oscylowała w 330cm 360cm myślałem nad https://sklepdrapieznik.pl/feedery-i-pickery/324-mikado-golden-bay-feeder-360-140g.html?fbclid=IwAR0d4sgBVwU7dmcbePCbEoUWjpnvm2i6xOywYDOOA1c6-wiy9UPd4ldWnzw lecz nie wiem czy to dobry pomysł jeśli ktos by zechciał pomóc bym był bardzo wdzięczny 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o długośc to słyszałem że taka najlepsza a jesli chodzi o cięzar to chciał bym łapać też troche większe ryby np 5 kg tam gdzie jeżdze są takie i duzo wieksze chodzi o to żebym mógł łapać wszystko i nie martwic sie o wytrzymałość

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed wyjazdem nad nową wodę mówili mi że kij 5 m w zupełności wystarczy. Na miejscu okazało się, że kij musi mieć minimum 7 m a jeśli nie to męczarnia albo całkowita porażka.

Z zabobonami i "dobrymi" radami kolegów i znajomych jeszcze nikt samotnie nie wygrał. Na szczęście kilka razy naszej forumowej społeczności udało się to, a w efekcie uchroniło kilka osób przed stratą pieniędzy w sklepie i nerwów nad wodą.

Napisz czy to będzie rzeka, czy jezioro/staw. Jakie obciążenie zamierzasz używać, jak daleko posyłać zestaw. Jakie ryby najczęściej łowiłeś i o jakie wadze. Na początek wystarczy aby złapać odpowiedni pogląd na sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mikado bym sobie podarował. Weszła na rynek nie tak dawno taka firma jak Delphin. Bardzo dobry sprzęt w rozsądnych cenach. Obejrzyj na przykład ten. Lub szukaj tu wybór jest spory.

Edytowane przez ryukon1975
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku testowałem kij Abaya Tectra, federek o długości 3,9 m i c.w. do 120g. Używałem go zarówno na wodach stojących jak i rzekach, w tym Wiśle. Moje odczucia z użytkowania są na tyle dobre, że niedawno dokupiłem drugi taki sam  :) . Cena to jakies 240 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...