Skocz do zawartości

czy wie koś jak naprawić wędkę


Antoni Pawłowski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam, dzisiaj pojechałem sobie na ryby i po jakimś czasie siedzenia nad wodą zauważyłem że moja wędka jest cała poluzowana łącznie z kołowrotkiem i nie wiem jak to naprawić. Pozdrawiam i proszę o pomoc 

 

Ps. jak by komuś były potrzebne takie informacje to wędka jest firmy motoruch z lat 80/90

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż to znaczy "poluzowana"? "Łączenie z kołowrotkiem" to zgaduję chodzi o uchwyt kołowrotka. Czy np. chodzi o to że nie można skręcić tulei na gwincie czy cały uchwyt się kręci na blanku? Może chodzi zaś o całkiem inny typ uchwytu kołowrotka?

Edytowane przez ryukon1975
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teleskop i skład ze składu wylata?
Jeśli ma ładnie zachowane kalkomanie proponuje znależc na FB kolesia pod nazwą "Izba tradycji wędkarstwa" i mu sprezentować produkuje drobne akcesoria np spłąwiki i koszyki odwzajemni sie...
To srogi antyk! Mozna teleskop uzdrowic nacierająć go bardzo delikatnie żywicą epoxydową.... po uprzednim zdjęciu przelotek /wykonujemu podgrzewając solidnie ale zabezpieczywszy blank np. mokrą ścierką/ i rozebraniu "na atomy" będzie trzymał na łaczeniach, dasz za dużo opiłujesz papierem ściernym, ale to kij klasy "sztanga"  Więc najzdrowiej będzie sprawić sobie coś innego. 

Edytowane przez Wartburg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, zwykły michał napisał:

Bardziej współczesny sprzęt będzie miał nieporównywalnie lepsze walory użytkowe. 

Nie zawsze, z tamtej epoki wolałbym Germine albo Czechosłowacką SONE, Miały nieporównywalnie większe walory niz patyki Motoruch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo wszystko nie będzie lżejsze i sztywniejsze od współczesnej węglówki? Nie żebym był przeciwnikiem sprzętu w moim wieku bo mam kilka sztuk trochę młodszych ode mnie i czekają na premierę :)

Ale znalezienie egzemplarza w dobrym stanie może być wyzwaniem. Bardziej współczesny sprzęt jest dostępny w ogromnych ilościach na każdą kieszeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minutes ago, Wartburg said:

Mnie to mówisz?
:ph34r:

Jaruzelski powiedział kiedyś, że są granice których przekroczyć nie wolno. Zwyczajnie bałbym się tak powiedzieć ;)

Jeżeli ktoś zna ludzi o podobnych zainteresowaniach znalezienie dowolnego sprzętu to tylko kwestia czasu.

Edytowane przez zwykły michał
literufka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...