Skocz do zawartości

Sezon podlodowy 2012-2018


wind
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • wind zamknął ten temat
  • 2 tygodnie później...

Tym razem chyba naprawdę zakończyliśmy sezon podlodowy :) Mazury odmarzają i nie wiem czy w tym tygodniu da się jeszcze łowić z lodu. W każdym razie w tym roku pięknie połowiłem, moi koledzy i klienci również :) Żałuję tylko że nie trafiłem Okonia powyżej 40cm. 

ostatki 1.jpg

ostatki 2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki uprzejmości naszego serdecznego kolegi - Pawła Mireckiego i jego ekipy filmowej, powstał film z naszych koleżeńskich zawodów podlodowych :)  Mam nadzieję że Wam się spodoba.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Sytuacja jest tragiczna ale czekamy z resztkami nadziei na solidną zimę :/

Jest szansa że od połowy miesiąca da się połowić, przynajmniej na Mazurach. Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masakracja, świder z 71 roku ukopałem, durszlak emaliowany, wędki mam te com je 35 lat temu ustrugał i co ? Dalej będą stać bezczynnie :(
Na Mazury nie pojadę a na mazowszu to se mogę powspominać zimy z pół-metrowym lodem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wind podpiął ten temat

Witam kolegę Mormycha.Na początku napiszę że ładne rybki.Co do siedzisk co zaprezentowałes chciał bym porozmawiać nie wiem czy numer jakiś mógł bym otrzymać by móc  się skontaktować, jak można oczywiscie czy jakoś swój namiar gdzieś tu zostawic.A to moje pierwsze podlodowe z wczoraj jak wejdą oczywiście.pozdr

20180115_141631.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wind zamknął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...