Jump to content
Sign in to follow this  
linekmatch28

Plany na rok 2013

Recommended Posts

Guest woldi

jestem malym czlowiekiem z duzymi problemami

Problemy to mają ci, którym to nie odpowiada

mam dlugie wlosy spiete w kite

To podobnie jak ja i to mimo 42 lat na karku :D Najważniejsze, że ja, Ty czujemy się z tym dobrze,a jeśli komuś to nie pasuje to nie my mamy problem co nie??? ;)

Pozdro

No dokladnie. Owszem, wymarzylem sobie miejska szkole, tylko wiesz...ja ide do Gdyni. A przeciez w Gdyni sie urodzilem i praktycznie znam to miasto jak wlasna kieszen. Dobra. Koncze juz, bo sie rozgadalem i wam tu stwarzam mlodzezowa atmosfere...

Prawda wind - fajny temat. Ja tylko jeszcze sprostuje zebys mnie Szymonxx zle nie zrozumial: nigdy nic nie mialem , ani nie mam nic do ludzi ze wsi, a do tego uwazam ze wies jest piekna, posiada stanowczo wiele wiecej urokow niz miasto, i przede wszystkim...jest przestrzen. Ja tylko narzekam na przuglupawych rowiesnikow, ktorzy no niestety, sa niczym urwani od pluga.woldi - mozemy tylko byc z siebie dumni haha.

ja bylem ze wsi jedyny w szkole. mialem lipe ale tylko w podstawowce. potem tylko lepiej. docenilem mieszkanie na wsi. miastowi k.... mac wieksze buraki jak ze wsi.  zal dupe sciska jak mialbym w bloku mieszkac albo na osiedlu. tu mam 3 ha i luz.  pozdro dla normalnie myslacych

Ja zamierzam przechodzić kilometry wzdłuż brzegu za kolejnymi medalowymi boleniami,jaziami, kleniami....W zeszłym roku były dwa medale(boleń 83, Jaź 49) a w tym chciałbym powtórzyć wynik i dołożyć ładnego Sandacza może Szczupaka. Jak będę chciał stacjonarnie połowić to pomyślę o pontonie 3os. i silniku spalinowym...może w tym roku.

Jeszcze odwiedzę Słowację mam tam blisko(10km od domku w górach) a Sandacze ogromne....kto się pisze ?

Edited by Pirania