Skocz do zawartości

Porada w wyborze sprzętu(wędka do metody))


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, myślę nad zakupem wędki method feeder. Raczej będę łowił na stałych zbiornikach ciężko określić mi ich wielkość. 

Kwotę jaką chciałbym przeznaczyć na kij to max 400,00 zł. Długość dla mnie optymalna to 3.3m i CW do max 100g.

Szukałem jakiś informacji i patrzyłem kije, na chwilę obecną wpadły mi w oko dwa kije:

1. Nevis Vanity Carp Feeder 3.3m

2. Delphin Opium Feeder 3.3m

Oglądałem jakieś krótkie recenzje na sucho oraz widziałem na nich jak wędki pracują. Podoba mi się ich praca i jest to co lubię jeśli chodzi o ich pracę.

Oczywiście nie zamykam się na żadne propozycje ponieważ bardziej doswiadczeni koledzy mogą polecić coś innego i chętnie się z tym zapoznam.

Z góry dziękuję za każdą odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkuje Jaxon Genesis Pro i kupiłem po setkach "ochów" i "achów" na temat całej serii. Okazuje się, że ludzie mieli rację i to są świetne kije :) Zmienili trochę wygląd i sprzedają jako Green Point.

Wydaje mi się, że czytałem pozytywne opinie o tych któe wymieniasz ale pewności nie mam a na żywo nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wybrałbym Delphin Opium Feeder v2 S Shrink. Chodzi tu o rodzaj materiału z którego wykonano dolnik.

W Nevis Vanity Carp Feeder 3.3m zastanawia mnie mocno i trochę przeraża materiał z którego podobno wykonane jest to wędzisko a mianowicie IM-10 Carbon. Raz że użytkowanie takiego wędziska jest mocno ryzykowne to do tego cena tego kija nie jest zupełnie proporcjonalna do tego materiału, dlatego czuję tu jakiś przekręt.

 

Edytowane przez ryukon1975
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie dziękuję bardzo za pomoc. Oczywiście czytam o Grren point i to były pozytywne opinie. Cena kija też nie jest zbyt wysoka. 

Oglądałem kilka recenzji Delphina i chyba będę się skłaniał ku zakupowi właśnie tego wędziska. Dodatkowo słyszałem że nie ma problemu z częściami zamiennymi itd a to też jest in plus. 

Dziekuje Panowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...