Skocz do zawartości

Spławikowe połowy w 2013-2018


wind
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Już nie mogę się doczekać wiosenki kiedy to wyciągnę swoje match-ówki i się wybiorę na swoje miejscówczki.Po cichutku liczę że swój rekord lina pobiję bo wiem że pływają tam grubiutkie złocisto-oliwkowe prosiaczki :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, ja mam łatwiej :D ...pierwszy raz od tego roku będe łowił matchówką, tak więc wszystko co mi się uda złapać będzie moim rekordem :D Sprzęt raczej już cały skompletowany, więc teraz tylko czekam na 01.04 i startuje.

 

(W piątek nawet egzamin na kartę zdany zeby full legal było :)) ...jeszcze tylko zezwolenie na nasze jeziorko muszę wykupić)

Edytowane przez JarosławZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja już pierwszy wypad mam za sobą:) A w niedzielę kolejny się szykuje, mięso jest więc tylko jeszcze jutro się w pracy przemęcze i wiadra pójdą w ruch:)

Moim założeniem na ten rok to powalczyć w zawodach z lepszymi wynikami niż w zeszłym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motława :)

 

I byłem, ale liczyłem że lodu nie będzie-niestety się pomyliłem i musiałem iść w inne miejsce, tam lodu nie było, ale ryb też:( Ale za to pogoda dopisała:)

Edytowane przez jonasz7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

W końcu sezon spławikowy otwarty.... bez ryb co prawda, ale świeże powietrze i piękne okoliczności przyrody tę niewielką niedogodność zrekompensowały ;). Wybrałem się rano na kanał Śledziowy, ludzi sporo, na Piaskowym, Śledziowym i Martwej Wiśle. ale chyba nigdzie wyników nie było. Teraz mam cały tydzień wolnego to sobie połowię. A ponoć śledź się pokazał w Nw. Porcie .... :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycztok jeszcze zamarznięty

Nie wytrzymałem i zabrałem rodzinkę na wycieczkę ;) nad Wycztok i faktycznie lód jeszcze jest spory choć przy pogodzie jak dzisiaj to długo nie powinien wytrzymać :) W miejscu przy plaży, gdzie rzeczka wpływa puścił na około 10m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla odmiany wybrałem się dziś na kanał Redy w Bolszewie. Parę godzin na słoneczku zaowocowało kilkoma płotkami. Mało ich było i raczej nikczemnej postury ale ...

 

chociaż ręce rybą śmierdzą :)

 

.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w weekend natomiast byłem na kanale Noteci oraz jeziorze Jezuickim malym. Na kanale niestety przezpół soboty nawet puknięcia w spławik nie było, natomiast na jeziorze Jezuickim Małym w sobotę 10 płoteczek a w niedzielę 12 płotek. Rozmiary różnorodne :) Oczywiście wszystkie wróciły do wody. Miałem okazję przetestować zanętę i różne dodatki, rzecz jasna w rozsądnych ilościach. :) Jak na pierwszy prawie samodzielny wyjazd w życiu uważam za bardzo udany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcieeeeeee!!!! Dziś połowiłem, żadnych okazów co prawda ale prawie pięć godzin ciągłej zabawy z uklejkami, krąpikami, leszczykami i płotkami. Sezon otwarty :D. W sumie wszystkiego jakieś 1,5kg sieczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i bomba:) w końcu ryba się ruszyła :) 

Dzisiaj jak i wczoraj byłem na kanale redy, dwa różne miejsca prawie identyczny wynik, ale zbudowany tu na płotkach-a tu na krapiach :) Większa ryba jeszcze nie chce, ale już jest w kanale, bo widać było jak rano się spławia. 

Wind, jakie plany na sobotę? Ja nie mam może gdzieś się ustawimy razem, może mały sparing ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wind, jakie plany na sobotę?

 

Jeżeli jutro pogoda nie pozwoli to pewnie Piaskowy, ale zaplanowane mam właśnie na jutro. W weekend na Piaskowym mają być zawody, więc moje ulubione miejscowki będą zajęte pewnie.

Poza tematem: Wysocki, Osowskie, Kamień i Wycztok .... odmarznięte :D. W niedziele zaczynam nęcić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jutro pogoda nie pozwoli to pewnie Piaskowy

 

Pogoda pozwoliła. Może nie do końca było miło, bo wiało mocno i około 11.00 zwijałem żagle, to połowiłem trochę drobnej sieczki, a na okrasę dwie ładne płocie podeszły. Szkoda, ze wiatr nie pozwalał utrzymać wędziska w ręku. :(.

Aha, i widziałem YETI. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • wind zamknął ten temat
  • hege odpiął, podpiął i podpiął ten temat
  • wind podpiął ten temat
  • hege odpiął ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...