Skocz do zawartości

Jaki podbierak spinningowy kupić?


Rekomendowane odpowiedzi

Tata poprosił mnie, abym na święta kupił mu podbierak spinningowy, ale nie mogłem znaleźć w internecie żadnych konkretnych informacji. Potrzebuje podbieraka o długości 180~, a moją uwagę zwróciły firmy Jaxon, Dragon i Savage Gear. Chciałbym zapytać o różnicę w jakości, jako, że podbierak Jaxon o tej samej długości jest dwa razy tańszy od podbieraka firmy Dragon (100 zł vs 200 zł). Będzie używany często i do dużych ryb (najczęściej są to szczupaki), więc jestem ciekaw czy warto dwukrotnie przepłacać, czy jakość będzie podobna? Chętnie posłucham też na co warto zwrócić uwagę, myślę, że szukam czegoś w granicach 100 - 250 zł. 

Edytowane przez Laikike1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno wskazać konkretny podbierak. Długość sztycy już masz określoną, więc wśród podbieraków powinieneś szukać takiego o wymiarach kosza minimum 70cm, najlepiej z miękką siatką gumowaną (nie kaleczy ryb i łatwy do wypłukania).

Edytowane przez Alexspin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 12/11/2022 at 8:02 PM, Laikike1 said:

Chciałbym zapytać o różnicę w jakości, jako, że podbierak Jaxon o tej samej długości jest dwa razy tańszy od podbieraka firmy Dragon (100 zł vs 200 zł).

Podaj linkę do sklepu albo katalogu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już trzy sezony używam podbierak Jaxona model PL-AB180XN, co prawda jest to minimalny rozmiar jaki nadaje się na szczupaki, ale w moich łowiskach 80-tka to już "okaz". Jestem z niego bardzo zadowolony, wygodny zarówno w użytkowaniu, jak i w transporcie.

(Link wyłącznie poglądowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...