Skocz do zawartości

Nogat


calvuss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Vojciech Marszał Kowski

Byłem na wysokości śluzy Szonowo od strony Wielbarku na nocy z soboty na niedzielę 21-22.05. i cisza jak w studni . Żadnego brania (koszyk i methoda) . Kolega był w tym samym czasie , poniżej śluzy Rakowiec na wysokości miejscowości Szawałd i nad ranem , jeden leszcz około 3kg . Poza tym nic . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dzisiaj piekna pogoda na rybki i bedac od 4.00 do 8.00 bo niestety tak mialem czas udalo mi sie zlowic piekne waleczne rybki :) 1 leszczyk ,1 wzdręga ale niezła , i 2 karasie srebrzyste , jeden o wadze 1,55 kg a drugi rowny kilogram . szkoda ze nie mialem wiecej czasu :( ale wróce :) pozdrawiam

post-3543-0-93999500-1464355745.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vojciech Marszał Kowski

 

Napisano 27 maj 2016 - 16:31

Witam dzisiaj piekna pogoda na rybki i bedac od 4.00 do 8.00 bo niestety tak mialem czas udalo mi sie zlowic piekne waleczne rybki 1 leszczyk ,1 wzdręga ale niezła , i 2 karasie srebrzyste , jeden o wadze 1,55 kg a drugi rowny kilogram . szkoda ze nie mialem wiecej czasu ale wróce pozdrawiam

Załączone miniatury

 

A gdzie byłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Cześć Maćku. Także łowię na Nogacie. Nigdy nie słyszałem aby ktoś złowił karpia ale w ubiegłe lato,pewnego słonecznego dnia kilka metrów przede mną przepłynął piękny okazały karp. Do tej pory pamiętam widok topiący się nenufarów pod przepływającym karpiem:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. 

Dopiero zaczynam przygodę na Nogacie, prosiłbym bardziej doświadczonych kolegów łowiących na tej rzecze o mała pomoc, mianowicie, szukam ciekawych miejsc gdzie można wędkować na grunt, drgająca, ustawić się na nockę, najbardziej interesuje mnie dojazd samochodem gdzie można się rozbić na nockę ;)

Pozdrawiam. 

Edytowane przez Barney
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

zależy na jakim odcinku ,jeżeli w Malborku to masz przystań w parku ,opłaty za łódź wedkarską w sezonie 40zł/m-c ,sezon od maja do 30 pażdziernika ,poza sezonem 20zł/m-c

 

a może ktoś napisać o wynikach połowów miętusa i sandacza przy śluzach Szonowo i Rakowiec od strony/odcinek malborski ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...