Jump to content

Mikołaj Rauchut

Użytkownik
 • Content count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Mikołaj Rauchut

 • Rank
  Kandydat
 1. Mikołaj Rauchut

  Co i jak

  racja
 2. Mikołaj Rauchut

  Co i jak

  a taki najprostszy sposób z rurką antysplątaniową z koszyczkiem ? I jaki rozmiar haczyka i czy będę musiał założyć ping pong ?
 3. Mikołaj Rauchut

  Co i jak

  Witam. Dzisiaj byłem na stawie i łowiłem zwyczajnie na spławik, lecz nic ciekawego nie brało, więc postanowiłem zwiększyć grunt na taki, aby ołów i przynęta leżała na dnie a spławik unosił się na tafli wody. Wtedy po około 10 minutach wyciągnąłem pierwszego okonia. Bardzo spodobał mi się ten sposób łowienia wydaje mi się bardziej efektowny i tu moje pytanie czy nadal mogę łowić tak jakbym zarzucał na spławik czy to niezbyt dobry pomysł. Lepiej zmienić zestaw na koszyczek itp. ? Prosił bym o jakieś porady a nie tylko suche odpowiedzi typu "zmień ten zestaw jest beznadziejny"
 4. Mikołaj Rauchut

  Kiedy wędkować

  Witam. Jak byłem mniejszy zawsze łowiłem z ojcem i mnie to niezbyt interesowało ale po około 7 latach, gdy teraz mam 15 zacząłem jeździć sam na stawy. Chciałbym się dowiedzieć jaka jest najlepsza pogoda na ryby, o której godzinie żerują i jakie zanęty oraz przynęty są najbardziej neutralne (na każdą rybę w stawach )
 5. Mikołaj Rauchut

  Pawłowice

  Czyli nieleteni bez karty wędkarskiej sobie raczej nie połowie ?
 6. Mikołaj Rauchut

  Pawłowice

  po wstawieniu tego posta znalazłem taką stronę o tym łowisku PAWŁOWICE - STAW "WYSPA"
 7. Mikołaj Rauchut

  Pawłowice

  co około godzinę na rowerze wokół stawu jeździ starszy pan który pobiera opłaty około 10/15 złotych i po pobraniu opłaty wręcza ci karteczkę na której jest napisane twoje imię i nazwisko oraz jakieś dodatkowe informacje, np jakie ryby można zabrać ze sobą
 8. Mikołaj Rauchut

  Pawłowice

  Witam. Piszę do Was z ważnym dla mnie pytaniem. Otóż mieszkam w Lesznie Wilekopolskim 70km pod Poznaniem. Niedaleko mnie na wsi znajduje się staw, na którym mozna łowić ryby. I tutaj rodzi sie moje pytanie mianowicie czy mogę łowić tam ja w wieku 15 lat i z kolegą w wieku 17 lat. Na tym stawie trzeba kupić tak jakby bilet wstępu jak chyba na każdym ale sie nie orientuje bo zawsze jeździłem tam z ojcem lub na jeziorze łowiłem. Karty wędkarskiej nie posiadam. Porszę o szybką odpowiedź
×