Jump to content

CisekkEnduro

Użytkownik
 • Content count

  4
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About CisekkEnduro

 • Rank
  Nowicjusz
 1. Witam! Chciałbym zakupić wędkę która nadawała by się na spławik i na spinning. Będę łowił na większych i mniejszych bagnach. Ryby na jakie będzie przeznaczona karaś, japonka, lin czy szczupak. Wybrałem już kilka i nie wiem która będzie najlepsza. Dlatego proszę o waszą pomoc. Wędki: 1. INSEL BLACK PANTER TELE 2. Jaxon Arcadia Tele Travel 270 cm / 5-25 g 3. JAXON ARCADIA SPINNING 4. WĘDKA MIKADO FISH HUNTER TELESPIN 2,70cm / 10-30g Jeśli powiecie, że np.: ,,Ta wędka jest słaba bo z allegro, to mogę zmienić na inny sklep, oczywiście wędkarski". Z góry dziękuję! ​​​​​​​Pozdrawiam CisekkEnduro!
 2. Witam! Chciałbym zakupić wędkę która nadawała by się na spławik. Będę łowił na większych i mniejszych bagnach oraz bardzo rzadko na jeziorach. Ryby na jakie będzie przeznaczona karaś, japonka, lin czy szczupak. Najważniejsze żeby była jak najtańsza i najlepsza w swojej cenie. Max 50 zł. No chyba, że będzie trzeba więcej, bo taka się nie znajdzie to dopłacę. Jeszcze raz mówię, że proszę o najtańszą wędkę na spławik. Z góry dziękuję!
 3. To niech będzie spławik. Przepraszam za pomyłkę, ale zawsze z kolegą zmienialiśmy w wędce raz na spławik i raz na blaszkę/błystkę. Jeśli miałbyś czas polecisz mi wędkę na spławik do 50zł? Mogę jeszcze trochę dopłacić jeżeli w tej cenie nie znajdzie się nic dobrego.
 4. Witam! Chciałbym zakupić wędkę która nadawała by się na spławik i na spinning. Będę łowił na większych i mniejszych bagnach. Ryby na jakie będzie przeznaczona karaś, japonka, lin czy szczupak. Najważniejsze żeby była jak najtańsza i najlepsza w swojej cenie. Max 50 zł. No chyba, że będzie trzeba więcej, bo taka się nie znajdzie to dopłacę. Jeszcze raz mówię, że proszę o najtańszą wędkę na spławik/spinning. Z góry dziękuję! Pozdrawiam CisekkEnduro!
×