Skocz do zawartości

angie

Użytkownik+
  • Postów

    8
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

Zawartość dodana przez angie

  1. Dziękuję wszystkim za pomoc! Zestaw wybrany i pora zamawiać
  2. To kolejne pytanie ( JAXON ARMAND HTX ) na stronie są różne rozmiary kołowrotka. Co to znaczy, czym się różnią i jak dopasować do wędki (czy jest jakaś korelacja między rozmiarem kołowrotka a wędką?).
  3. Jasne, w takim razie idziemy w lżejsze. Czy coś takiego? Cormoran Black Master Jiggerspin 2,70 / 8-35g
  4. Jotes, dzięki za konkrety, to już coś więcej. Quartz - raczej kilka razy w miesiącu, sprawny i silny jest. Pytanie z serii głupich - czym jest szklak?
  5. Przeznaczyć chciałabym ok. 400 zł. Ojciec łowi rzadko i w różnych miejscach. Jest raczej wędkarzem z przypadku. Mówił, że chciałby długi spinning. Czytam różne tematy na forum, często piszecie, że można coś znaleźć. Ze mną jest taki problem, że nie rozumiem części odpowiedzi Rozumiem, że czegoś takiego jak "uniwersalny" nie ma? Czy może polecicie coś, co będzie bardziej uniwersalne od innych?
  6. Ile w takim razie powinien kosztować podstawowy zestaw do spinningu? Wędka, kołowrotek, żyłka i co tam jeszcze jest potrzebne? Nie szukam rzeczy najtańszych ani najdroższych. Chcę sprawić tacie-amatorowi wędkarstwa przyjemność.
  7. Czemu odniosłeś wrażenie, że na siłę? Wiem, że on chce dostać wędkę, na pewno do spinningu. A ja bym chciała, żeby to nie była tylko wędka i tyle. O więcej go nie zapytam z prostego powodu - pracuje za granicą. Jeśli te zestawy są złe, to czy jest jakiś zestaw, który byłby w miarę? Szukam zestawu, ponieważ pojedynczo by mnie to całkiem przerosło.
  8. Witam, poszukuję zestawów do wędkowania na prezent świąteczny dla taty. Nie chcę również robić nikomu reklamy. Nie wędkuje często, zwykle na rzekach i jeziorach, z brzegu. Chciałabym mu kupić podstawowe zestawy do spinningu i może jakiś mieszany? Jako, że ja kompletnie się nie znam na wędkowaniu - zwracam się do specjalistów. Znalazłam kilka zestawów i prosiłabym o ocenienie, czy będą się nadawały? 1. ZESTAW SPINNINGOWY JAXON wędka kołowrotek + GRATIS 2. ZESTAW WĘDKA PICKER kołowrotek spławik grunt Z14 czy może lepiej: 3. BOGATY ZESTAW WĘDKARSKI *3 wędki* POKROWIEC Z66 ? Do kompletu chciałabym również dokupić skrzynkę z akcesoriami: Pełna skrzynka wędkarska + zestaw 58 akcesoriów Czy któryś z wybranych zestawów byłby dobry dla początkującego? Pozdrawiam, Angelika
×
×
  • Dodaj nową pozycję...