Skocz do zawartości

Oskar Kordalski

Użytkownik
 • Zawartość

  6
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

O Oskar Kordalski

 • Tytuł
  Kandydat
 • Urodziny 28.09.2004

Informacje o profilu

 • Imię
  Oskar
 • Nazwisko
  Kordalski
 • Lokalizacja
  Łódź

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. Oskar Kordalski

  Plecionka do spinningu

  Dziękuję za odpowiedzi
 2. Oskar Kordalski

  Łowisko w Łodzi

  Czy zna ktoś jakieś łowisko z drapieżnikami w Łodzi. Im bliżej j tym lepiej
 3. Jestem początkujący Witam, posiadam wędzisko robinson tritium zander spin 2.70m 10 - 45g i mam kołowrotek shimano sedona 2500. Kupiłem sobie plecionke 0,10 lecz okazala sie zdecydowanie za slaba i stracilem kilka błystek i slidera. Teraz zamierzam kupić spiderwire stealth smooth 8 white 0,20 do używania z cięższymi przynentami. Mam pytanie czy ktoś już jej używał i czy poleca. Jestem otwarty na inne propozycje. Ważne aby byla wytrzymala i dobrze się nią żucało.
 4. Witam na wstępie wspomne że nie jestem zaawansowany. Mam pytanie czy wędka "mistrall stratus tele spin 2,40m 10-40g" (zdjęcie 1) nadaje sie do niezaawansowanego spinningu. Zamierzam używać przynęt ze zdjęcia nr. 2.
 5. Oskar Kordalski

  Wyważenie spławika.

  Bardzo dziękuje za odpowiedzi. Jeżeli chodzi o łowisko na jakim będę łowił to nie umiem dokładnie podać poniewarz jade do biskupic (obok poznania) i będę tam łowił razem z dziadkiem na leśnych jeziorach.
 6. Oskar Kordalski

  Wyważenie spławika.

  Na początku zaznaczam że dopiero zaczynam z wędkarstwem. 1. Czy wazon widoczny na załąonym zdjęciu nadaje się do sprawdzania czy splawik dobrze się utrzymuje na wodzie? 2. Czy wywarzanie splawika polega na daniu tylu cięrzarków i o takiej masie jaka jest pokazana na splawiku? Bo jeżeli tak to ja na splawiku mam pokazane "1g + 2g" (jak widać na zdjęciu nr. 2) więc dałem 1 ciężarek 2g i 1 cięrzarek 1g. Tylko że on wychyla się tylko tak ja widać na zdjęciu 3. Czy wszystko jest ok czy splawiki wywarza sie inaczej?
×