Jump to content

Oskar Kordalski

Użytkownik
 • Content count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

About Oskar Kordalski

 • Rank
  Kandydat
 • Birthday 09/28/2004

Informacje o profilu

 • Imię
  Oskar
 • Nazwisko
  Kordalski
 • Lokalizacja
  Łódź

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Oskar Kordalski

  Plecionka do spinningu

  Dziękuję za odpowiedzi
 2. Oskar Kordalski

  Łowisko w Łodzi

  Czy zna ktoś jakieś łowisko z drapieżnikami w Łodzi. Im bliżej j tym lepiej
 3. Jestem początkujący Witam, posiadam wędzisko robinson tritium zander spin 2.70m 10 - 45g i mam kołowrotek shimano sedona 2500. Kupiłem sobie plecionke 0,10 lecz okazala sie zdecydowanie za slaba i stracilem kilka błystek i slidera. Teraz zamierzam kupić spiderwire stealth smooth 8 white 0,20 do używania z cięższymi przynentami. Mam pytanie czy ktoś już jej używał i czy poleca. Jestem otwarty na inne propozycje. Ważne aby byla wytrzymala i dobrze się nią żucało.
 4. Witam na wstępie wspomne że nie jestem zaawansowany. Mam pytanie czy wędka "mistrall stratus tele spin 2,40m 10-40g" (zdjęcie 1) nadaje sie do niezaawansowanego spinningu. Zamierzam używać przynęt ze zdjęcia nr. 2.
 5. Oskar Kordalski

  Wyważenie spławika.

  Bardzo dziękuje za odpowiedzi. Jeżeli chodzi o łowisko na jakim będę łowił to nie umiem dokładnie podać poniewarz jade do biskupic (obok poznania) i będę tam łowił razem z dziadkiem na leśnych jeziorach.
 6. Oskar Kordalski

  Wyważenie spławika.

  Na początku zaznaczam że dopiero zaczynam z wędkarstwem. 1. Czy wazon widoczny na załąonym zdjęciu nadaje się do sprawdzania czy splawik dobrze się utrzymuje na wodzie? 2. Czy wywarzanie splawika polega na daniu tylu cięrzarków i o takiej masie jaka jest pokazana na splawiku? Bo jeżeli tak to ja na splawiku mam pokazane "1g + 2g" (jak widać na zdjęciu nr. 2) więc dałem 1 ciężarek 2g i 1 cięrzarek 1g. Tylko że on wychyla się tylko tak ja widać na zdjęciu 3. Czy wszystko jest ok czy splawiki wywarza sie inaczej?
×